“Pěkná restaurace”

Kuchyně: Evropská, Česká, Mezinárodní
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti, Místní kuchyně, Romantický
Možnosti stravování: Snídaně, Večeře, Pozdě v noci, Donáška, Rezervace
Okolí: Praha 1 (centrum)
Popis: We offer a wide range of delicious meals from Czech and International cuisine together with a wide selection of beverages and carefully selected wines from domestic and foreign production. Whether you have a business meeting, lunch or fine dinner, our Chef and his team are always ready to provide you with their specialties and professional service. Visit Rus to get your culinary experience in a charming atmosphere in our historical building while enjoying our suberb location in this UNESCO protected area of medieval Prague.
Recenzováno: 10. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Byly jsme zde s kamarádkou na večeři. Prostředí, obsluha i jídlo bylo super. Moc se nám zde líbilo ačkoli cena byla poměrně vysoká.
Daly jsme si polévku, steak s hranolky, salát, dezert a pochutnali jsme si.

Poděkujte uživateli Valentina V.

Recenzováno: 9. ledna 2018

Restaurace na skvělém místě. Kuchyně výborná a kvalitní. Nejvíc jsme ocenili dokonalý a přátelský přístup číšníků.

Datum návštěvy: leden 2018
Poděkujte uživateli Andrejka G.
Recenzováno: 4. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Příjemné prostředí a obsluha. Letní zahrádka. Jídlo - výborné. Domácí limonády. Steak, králičí stehno, grilovaná chobotnice, kozí sýr...

Datum návštěvy: srpen 2017
1  Poděkujte uživateli marcelm154.
Recenzováno: 7. března 2017

Vřele doporučuji tuto restauraci. Pěkně zařízená, jídlo bylo velmi dobré a obsluha příjemná a pozorná.

Datum návštěvy: březen 2017
1  Poděkujte uživateli kristamaskova.
Recenzováno: 7. ledna 2017

Předem reservované místo na daný čas perfektně a vkusně upravené, personál při příchodu velmi ochotný. Menší výběr z nabízeného menu, přesto se dalo vybrat kvalitní jídlo včetně výběru pití. Atmosféra útulná a prostředí navozující atmosféru starých časů.
Samotná obsluha po přinesení hlavního jídla a pití nejevila zájem o další nabídky pro nás, přes snahu si objednat desert a kávu jsme ani po 1 hodině nebyli dále obslouženi. A tak tento přístup personálu zkazil nám celý pobyt. Příště již nenavštívíme...

Datum návštěvy: listopad 2016
1  Poděkujte uživateli POUTNIKCASEM.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pod Věží, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pod Věží? Sdílejte své zkušenosti!