“Rodinna vecere”

Kuchyně: Evropská, Česká, Mezinárodní
Vhodné pro: Romantický, Místní kuchyně, Zvláštní příležitosti
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci, Snídaně, Donáška, Rezervace
Okolí: Praha 1 (centrum)
Popis: We offer a wide range of delicious meals from Czech and International cuisine together with a wide selection of beverages and carefully selected wines from domestic and foreign production. Whether you have a business meeting, lunch or fine dinner, our Chef and his team are always ready to provide you with their specialties and professional service. Visit Rus to get your culinary experience in a charming atmosphere in our historical building while enjoying our suberb location in this UNESCO protected area of medieval Prague.
Recenzováno: 16. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Byli jsme zde na veceri pri prilezitosti rodinne oslavy.

Jidlo,personal bylo perfektni. Misto je moc pekne a prijemne. Prostory uvnitr jsou omezene a mensi.
Jinak velmi prijmne stravey vecer.

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli Mmonik07.

Recenzováno: 10. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Byly jsme zde s kamarádkou na večeři. Prostředí, obsluha i jídlo bylo super. Moc se nám zde líbilo ačkoli cena byla poměrně vysoká.
Daly jsme si polévku, steak s hranolky, salát, dezert a pochutnali jsme si.

Poděkujte uživateli Valentina V.
Recenzováno: 9. ledna 2018

Restaurace na skvělém místě. Kuchyně výborná a kvalitní. Nejvíc jsme ocenili dokonalý a přátelský přístup číšníků.

Datum návštěvy: leden 2018
Poděkujte uživateli Andrejka G.
Recenzováno: 4. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Příjemné prostředí a obsluha. Letní zahrádka. Jídlo - výborné. Domácí limonády. Steak, králičí stehno, grilovaná chobotnice, kozí sýr...

Datum návštěvy: srpen 2017
1  Poděkujte uživateli marcelm154.
Recenzováno: 7. března 2017

Vřele doporučuji tuto restauraci. Pěkně zařízená, jídlo bylo velmi dobré a obsluha příjemná a pozorná.

Datum návštěvy: březen 2017
1  Poděkujte uživateli kristamaskova.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pod Věží, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pod Věží? Sdílejte své zkušenosti!