“Krásné posezení”

Kuchyně: Evropská, Česká, Mezinárodní
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Večeře, Venkovní posezení, Rezervace
Recenzováno: 3. srpna 2017

Doporučuji pro hezké a klidné místo, dobrou kuchyň a velmi milý personál. Chodím sem občas a nikdy jsem nebyla nespokojená.

Poděkujte uživateli Marcela B.

Recenzováno: 31. července 2017

Oběd nám moc chutnal a byli jsme nadšení interiérem i okolím. Obsluha se snažila i ve špičce, bylo plno. Dala jsem si skvělé čerstvé těstoviny, dobře ochucené, a opravdu domácí ovocnou limonádu (ne náhražku ze sirupu).
Podnik má styl s důrazem na detaily. Moc se mi tam líbilo! V restauraci i na přilehlé plovárně.
Držím palce, ať to klape jako dosud!

Poděkujte uživateli Štěpánka B.
Recenzováno: 28. června 2017

V polovine cervna jsme vyzrazili na rodinny obed do teto restaurace. A dobre jsme udelali. Jidlo vylo vynikajici, personal byl ochotny, vyhovel nasim pozadavkum. Radi tuto restauraci opet navstivime.

Poděkujte uživateli ROMANaMARKETA.
Recenzováno: 20. června 2017 prostřednictvím mobilu

Restaurace je rodineho zamereni, velice pekna, udrzovana a na krasnem miste. Jidlo vyborne ale ceny menu jsou prilis vysoke. S obsluhou spokojeni nejsme, neusmevave a zamracene servirky, kdy mam pocit, ze je obsluha obtezuje. Misto, jidlo je vyborne, jen to pokulhava v servisu a nasponovanych cenach.

Poděkujte uživateli Lukas T.
Recenzováno: 20. května 2017 prostřednictvím mobilu

Výborná restaurace s poctivým českým jídlem. Na oběd měli úplně narvano, takže už při příchodu mi bylo jasné ze zde vařit špatně nebudou. Pět hvězdiček nedávám jen pro to, ze ve špičce jim trochu vazla obsluha.

Poděkujte uživateli Sustochs.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Jureček, si také prohlíželi

Říčany, Středočeský kraj

Už jste navštívili Restaurace Jureček? Sdílejte své zkušenosti!