“Pěkné místo”

Kuchyně: Evropská, Česká, Mezinárodní
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Večeře, Venkovní posezení, Rezervace
Recenzováno: 11. srpna 2017

Pěkné místo u koupaliště. Podle zájmu asi vyhlášená restaurace, i když úplně plno nebylo. Nevím, jestli s tím souviselo tempo obsluhy – ale právě tady je hodně co zlepšovat. Malá i větší jídla však překvapivě dobrá. – 3,5 hvězdičky, ale za to prostředí něco přidám.

Poděkujte uživateli _kvhonza.

Recenzováno: 3. srpna 2017

Doporučuji pro hezké a klidné místo, dobrou kuchyň a velmi milý personál. Chodím sem občas a nikdy jsem nebyla nespokojená.

Poděkujte uživateli Marcela B.
Recenzováno: 31. července 2017

Oběd nám moc chutnal a byli jsme nadšení interiérem i okolím. Obsluha se snažila i ve špičce, bylo plno. Dala jsem si skvělé čerstvé těstoviny, dobře ochucené, a opravdu domácí ovocnou limonádu (ne náhražku ze sirupu).
Podnik má styl s důrazem na detaily. Moc se mi tam líbilo! V restauraci i na přilehlé plovárně.
Držím palce, ať to klape jako dosud!

Poděkujte uživateli Štěpánka B.
Recenzováno: 28. června 2017

V polovine cervna jsme vyzrazili na rodinny obed do teto restaurace. A dobre jsme udelali. Jidlo vylo vynikajici, personal byl ochotny, vyhovel nasim pozadavkum. Radi tuto restauraci opet navstivime.

Poděkujte uživateli ROMANaMARKETA.
Recenzováno: 20. června 2017 prostřednictvím mobilu

Restaurace je rodineho zamereni, velice pekna, udrzovana a na krasnem miste. Jidlo vyborne ale ceny menu jsou prilis vysoke. S obsluhou spokojeni nejsme, neusmevave a zamracene servirky, kdy mam pocit, ze je obsluha obtezuje. Misto, jidlo je vyborne, jen to pokulhava v servisu a nasponovanych cenach.

Poděkujte uživateli Lukas T.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Jureček, si také prohlíželi

Říčany, Středočeský kraj

Už jste navštívili Restaurace Jureček? Sdílejte své zkušenosti!