“Vynikající kulinářský zážitek”

Kuchyně: Evropská, Česká, Mezinárodní
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Večeře, Venkovní posezení, Rezervace
Recenzováno: 15. srpna 2017

Vynikající kuchyně, nápaditý jídelníček, gastronomický zážitek pro chuť i oko. Příjemný personál. Nádherná lokalita. Restaurace, kam se rádi vracíme!

Datum návštěvy: červenec 2017
Poděkujte uživateli IRKR1416.

Recenzováno: 15. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Objednali jsme si s kolegou panenku sous-vide a rumpsteak s kulajdou. Luxusnejsi jidlo ktere melo lahodnou chut v puse jeste chvili po dojedeni sem skoro nikde nemala. Vrele doporucuji navstivit protoze i interier a opravdu cisto (ani zadne pavuciny) delaji opravdu skvely dojem.

Datum návštěvy: srpen 2017
Poděkujte uživateli Lucie R.
Recenzováno: 11. srpna 2017

Pěkné místo u koupaliště. Podle zájmu asi vyhlášená restaurace, i když úplně plno nebylo. Nevím, jestli s tím souviselo tempo obsluhy – ale právě tady je hodně co zlepšovat. Malá i větší jídla však překvapivě dobrá. – 3,5 hvězdičky, ale za to prostředí něco přidám.

Datum návštěvy: srpen 2017
Poděkujte uživateli _kvhonza.
Recenzováno: 3. srpna 2017

Doporučuji pro hezké a klidné místo, dobrou kuchyň a velmi milý personál. Chodím sem občas a nikdy jsem nebyla nespokojená.

Datum návštěvy: červen 2017
Poděkujte uživateli Marcela B.
Recenzováno: 31. července 2017

Oběd nám moc chutnal a byli jsme nadšení interiérem i okolím. Obsluha se snažila i ve špičce, bylo plno. Dala jsem si skvělé čerstvé těstoviny, dobře ochucené, a opravdu domácí ovocnou limonádu (ne náhražku ze sirupu).
Podnik má styl s důrazem na detaily. Moc se mi tam líbilo! V restauraci i na přilehlé plovárně.
Držím palce, ať to klape jako dosud!

Datum návštěvy: červenec 2017
Poděkujte uživateli Štěpánka B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Jureček, si také prohlíželi

Mirosovice, Středočeský kraj

Už jste navštívili Restaurace Jureček? Sdílejte své zkušenosti!