“Vynikající kulinářský zážitek”

Kuchyně: Evropská, Česká, Mezinárodní
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Večeře, Venkovní posezení, Rezervace
Recenzováno: 15. srpna 2017

Vynikající kuchyně, nápaditý jídelníček, gastronomický zážitek pro chuť i oko. Příjemný personál. Nádherná lokalita. Restaurace, kam se rádi vracíme!

Poděkujte uživateli IRKR1416.

Recenzováno: 15. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Objednali jsme si s kolegou panenku sous-vide a rumpsteak s kulajdou. Luxusnejsi jidlo ktere melo lahodnou chut v puse jeste chvili po dojedeni sem skoro nikde nemala. Vrele doporucuji navstivit protoze i interier a opravdu cisto (ani zadne pavuciny) delaji opravdu skvely dojem.

Poděkujte uživateli Lucie R.
Recenzováno: 11. srpna 2017

Pěkné místo u koupaliště. Podle zájmu asi vyhlášená restaurace, i když úplně plno nebylo. Nevím, jestli s tím souviselo tempo obsluhy – ale právě tady je hodně co zlepšovat. Malá i větší jídla však překvapivě dobrá. – 3,5 hvězdičky, ale za to prostředí něco přidám.

Poděkujte uživateli _kvhonza.
Recenzováno: 3. srpna 2017

Doporučuji pro hezké a klidné místo, dobrou kuchyň a velmi milý personál. Chodím sem občas a nikdy jsem nebyla nespokojená.

Poděkujte uživateli Marcela B.
Recenzováno: 31. července 2017

Oběd nám moc chutnal a byli jsme nadšení interiérem i okolím. Obsluha se snažila i ve špičce, bylo plno. Dala jsem si skvělé čerstvé těstoviny, dobře ochucené, a opravdu domácí ovocnou limonádu (ne náhražku ze sirupu).
Podnik má styl s důrazem na detaily. Moc se mi tam líbilo! V restauraci i na přilehlé plovárně.
Držím palce, ať to klape jako dosud!

Poděkujte uživateli Štěpánka B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Jureček, si také prohlíželi

Klokočná, Středočeský kraj
Říčany, Středočeský kraj

Už jste navštívili Restaurace Jureček? Sdílejte své zkušenosti!