“Skvělá restaurace”

Kuchyně: Evropská, Česká, Mezinárodní
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Večeře, Venkovní posezení, Rezervace
Recenzováno: 15. října 2017 prostřednictvím mobilu

Tuto restauraci jsme navštívili kvůli skvělým recenzim a rádi bychom se znovu vratili. Dýňová polévka a krocani játra, oboji bylo vynikajici. Nevěděli jsme, co vybrat, vše bylo lákavé a každé jidlo, které nesli okolo nás, vypadalo úžasně. Nepřijít ve všední den chvilku po otevření, nesedli bychom si, během chvile bylo plno.

Poděkujte uživateli Martina V.

Recenzováno: 15. srpna 2017

Vynikající kuchyně, nápaditý jídelníček, gastronomický zážitek pro chuť i oko. Příjemný personál. Nádherná lokalita. Restaurace, kam se rádi vracíme!

Poděkujte uživateli IRKR1416.
Recenzováno: 15. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Objednali jsme si s kolegou panenku sous-vide a rumpsteak s kulajdou. Luxusnejsi jidlo ktere melo lahodnou chut v puse jeste chvili po dojedeni sem skoro nikde nemala. Vrele doporucuji navstivit protoze i interier a opravdu cisto (ani zadne pavuciny) delaji opravdu skvely dojem.

Poděkujte uživateli Lucie R.
Recenzováno: 11. srpna 2017

Pěkné místo u koupaliště. Podle zájmu asi vyhlášená restaurace, i když úplně plno nebylo. Nevím, jestli s tím souviselo tempo obsluhy – ale právě tady je hodně co zlepšovat. Malá i větší jídla však překvapivě dobrá. – 3,5 hvězdičky, ale za to prostředí něco přidám.

Poděkujte uživateli _kvhonza.
Recenzováno: 3. srpna 2017

Doporučuji pro hezké a klidné místo, dobrou kuchyň a velmi milý personál. Chodím sem občas a nikdy jsem nebyla nespokojená.

Poděkujte uživateli Marcela B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Jureček, si také prohlíželi

Říčany, Středočeský kraj

Už jste navštívili Restaurace Jureček? Sdílejte své zkušenosti!