“Degustační snídaně”

Č. 3 168 z 6 150 Restaurace v Praze
Okolí: Praha 5
Okolí: Praha 5
Recenzováno: 25. listopadu 2019

Měla jsem možnost navštívit dvakrát tento podnik na který jsem dostala doporučení. Musím uznat, že jsem toto nečekala.
Milá obsluha, která vám vše s ochotou vysvětlí a nijak na vás nepospíchá. Ano zde se snídá v klidu :)
Tříchodové menu v kterém nesmí chybět ,, Benedict Sufflé ''
Dezerty jsem si zamilovala oba! Nedokážu říct zda jsem pro Krupicovou kaši, která je jako dech a to doslova. Nebo Zemlbába, která mi doslova vyrazila dech*

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli stteepa.

Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Tak se v krátké době povedlo ochutnat i VEČERNÍ degustační menu a je to jednoduše naprostá dokonalost! Sedm chodů, exploze chutí, v souladu s výběrovým vínem. Čtvrtek až sobota večer neváhejte vyzkoušet, budete se jistě rádi vracet.

Poděkujte uživateli pavlabroz.
Recenzováno: 17. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Včera jsme byli na degustační snídani a byl to naprosto úžasný zážitek.

Příjemné nenucené prostředí, kde se cítíte prostě dobře. Slečna servírka byla usměvavá, příjemná, vstřícná i dokonce vtipná. Prostě skvělá. Překapávaná káva boží.

A teď se dostávám k tomu úplně nejlepšímu, což bylo jídlo. A to se prostě musí zažít. Vše naprosto vyváženě vychucené, při prvním soustu zemlbáby mi šly slzy do očí. Tak skvělá byla!

Prostě jděte tam! Nemá to chybu!

Poděkujte uživateli nikolc295.
Recenzováno: 14. listopadu 2019

O tom že Ondřej Kynčl a jeho Crew umí vařit jsem se již na několika místech přesvědčil, ale tento zážitek předčil moje očekávání...
Každé jídlo bylo do detailu sladěné jak chuťově tak vzhledově.
Jednoduchý a strohý design restaurace vám nedovolí se nechat ničím rozptylovat a vy se pouze soustředíte na postupně se uvolňující skryté chutě v každém soustě.
Navíc je personál neustále ve vaší blízkosti a dovolí vám dokonale časovat další chody...tady máte ten pocit, že se vše točí kolem vás a čas se na dlouhou chvíli zastavil...

1  Poděkujte uživateli Tomas_Soukal.
Recenzováno: 24. října 2019 prostřednictvím mobilu

Do Bockem jsme vyrazily na takový holčičí brunch a byl to skvělý nápad! Všechno jídlo bylo naprosto báječné, nejvíce bych však vychválila dezert, teplé blumy s mákem a vanilkovým přelivem. Něco tako skvělého jsem už dlouho nejedla a to si na sladké moc nepotrpím. Servis byl na jedničku, interiér je také moc pěkný. Škoda jen, že podnik není o trochu větší, stoly by nemusely být tolik namačkané. Každopádně doporučuji, je to skvělý zážitek na nějakou specialní příležitost!

2  Poděkujte uživateli annazabska.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bockem, si také prohlíželi

Už jste navštívili Bockem? Sdílejte své zkušenosti!