“Klenot v Rytířské”

Jewel Bistro
Kuchyně: Česká, Mezinárodní, Bar, Kavárna
Vhodné pro: Barová scéna
Možnosti stravování: Obědy, Pozdě v noci, Snídaně, Večeře, Rezervace
Popis: It is a place that will absorb you with its uniqueness and ambient atmosphere. More than 10,000 crystals will attract your eyes. Sense of smell and taste will be satisfied with our fine modern cuisine ( Every two month you can look forward new menu from our chefs. Similarly, world's famous cocktails and special collections of Martini will fulfil your passion for taste. The sense of hearing will be taken care of by selected lounge DJs.
Recenzováno: 29. října 2016

Už z venku nelze tenhle bar minout. Po vstupu dovnitř oslní jemná vůně, kterou je prosycený celý prostor. Samozřejmě zařízení interiéru classy. Jídlo dobré a drinky fenomenální. Velmi příjemná obsluha a dobře zvolená atmosferická hudba.

Poděkujte uživateli Kaka3.

Recenzováno: 30. března 2016

příjemné prostředí v centru Prahy, nedaleko Staroměstského i Václavského náměstí, příjemná a pozorná obsluha, dobré ceny

Poděkujte uživateli Tomáš P.
Recenzováno: 7. ledna 2016 prostřednictvím mobilu

Velmi příjemné a klidné posezení s velmi milou obsluhou. Tento bar patří mezi ty nejklidnější v Rytířské. Patří mezi mých 5 TOP podniků v Praze

Poděkujte uživateli Tomáš B.
Recenzováno: 2. listopadu 2015 prostřednictvím mobilu

Krásné prostředí , výborný profesionální personál, skvělá jídla , jedinečné cocktaily ... Byli jsme zde s přáteli a mužů jen doporučit ....

Poděkujte uživateli Jaromír K.
Recenzováno: 30. ledna 2015

Navstivili jsme dnes vás hotel,bylo to skvele,hlavně pro nás s přítelem to byl neskutečně nádherný gastronomický večer.Chtěli bychom poděkovat hlavně kuchaři jménem Richard, exkluzivní jídlo,co se jen tak v gastronomii nevidí. Lucie Housková a Jamal.

Poděkujte uživateli nega05.
vkunert, Manažer v zařízení Jewel Bistro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. března 2015

Děkujeme Vám za skvělé hodnocení. Jsme velice rádi, že jsme Vám připravili krásný večer.
Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Jewel Café Bar & Restaurant Team

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Jewel Bistro, si také prohlíželi

Už jste navštívili Jewel Bistro? Sdílejte své zkušenosti!