“Skvělý zážitek”

Možnosti stravování: Snídaně, Rezervace
Okolí: Hradčany a Letná
Recenzováno: 20. června 2018

Naprosto super!
Jsme moc spokojeni s manželem, jídlo super, ceny jsou dostupné a i lokalita je moc příjemná.
Jednoznačně doporucuju!
Děkujeme za skvělý zážitek!

1  Poděkujte uživateli Mariia A.

Recenzováno: 22. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Velmi nepříjemný číšník, měli jsme pocit, že nejsme vítáni, když mluvíme česky. Odešli jsme bez objednání.

Poděkujte uživateli Simona Š.
Recenzováno: 12. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Mohu jen doporučit,víc již bylo napsáno od ostatních návštěvníků. Nebojte se a nejezte se kvalitního českého jídla...

Poděkujte uživateli Milan R.
Recenzováno: 23. března 2018 prostřednictvím mobilu

Perfektní místo na Hradčanském náměstí. Francouzská stylová restaurace nemá chybu. Vynikající obsluha, super jídlo i nápoje. Vše z prvotřídních surovin, žádné náhražky. Mohu jen doporučit

Poděkujte uživateli Eva M.
Recenzováno: 16. ledna 2018

Malá skupina po návštěvě Pražského hradu. Co se jídla týká, tak jsme měli klasické turistické menu: svíce, řízek, těstoviny...kromě přesoleného obalu řízku (může se přihodit), vše dobře aranžované, poctivé, porce dostačující. Nemohu říci, že by to byl gurmánský zážitek, ale normální chutné jídlo. Co musím vyzdvihnout, to je naprosto dokonalá obsluha restaurace. Rychlá, milá, ochotná, skvěle se o nás postarali, ceny jídla na velmi exkluzivní lokaci také příznivé a to jsme pár kroků od velmi frekventovaného turistického místa. Mohu doporučit!

Poděkujte uživateli b0mbai.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace U Labutí, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace U Labutí? Sdílejte své zkušenosti!