“Velmi příjemné překvapení, super personál”

Restaurace U Labutí
Kuchyně: Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Snídaně, Rezervace
Okolí: Hradčany a Letná
Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Na restauraci jsme narazili náhodou a bylo to velmi milé a příjemné překvapení. Po dlouhé době jsme zavítali do restaurace, kde jsme nebyli. Výběr jídel není široký, což ale není na škodu. Sazka na klasické české jídla s tím, že kvalita jídel je velmi dobrá. Což ale bylo nejlepší byla kvalita obsluhy. Oba pánové byli ochotní, pozorní a velmi vstřícní. Personál dělá restauraci. U Labutí tak hodnotím 5z5.

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli Homie88.

Recenzováno: 20. června 2018

Naprosto super!
Jsme moc spokojeni s manželem, jídlo super, ceny jsou dostupné a i lokalita je moc příjemná.
Jednoznačně doporucuju!
Děkujeme za skvělý zážitek!

Datum návštěvy: červen 2018
1  Poděkujte uživateli Mariia A.
Recenzováno: 22. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Velmi nepříjemný číšník, měli jsme pocit, že nejsme vítáni, když mluvíme česky. Odešli jsme bez objednání.

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli Simona Š.
Recenzováno: 12. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Mohu jen doporučit,víc již bylo napsáno od ostatních návštěvníků. Nebojte se a nejezte se kvalitního českého jídla...

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli Milan R.
Recenzováno: 23. března 2018 prostřednictvím mobilu

Perfektní místo na Hradčanském náměstí. Francouzská stylová restaurace nemá chybu. Vynikající obsluha, super jídlo i nápoje. Vše z prvotřídních surovin, žádné náhražky. Mohu jen doporučit

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli Eva M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace U Labutí, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace U Labutí? Sdílejte své zkušenosti!