“Pěkná vyhlídka na Prahu”

Národní Památník Na Vítkově
Č. 79 z 1 095 aktivity v Praze
Podrobnosti o atrakci
Recenzováno: 28. září 2017 prostřednictvím mobilu

Samotný památník je na mne hrozně ponurý a byl jsem pak rád, že jsem venku, ale vyhlídka z vrchu je moc pěkná.

Poděkujte uživateli Tomas K.

Recenzováno: 7. července 2017

Památník Vítkov je docela opomíjenou památkou Prahy. Určitě stojí za to vidět. Monumentální socha Jana Žižky. Nádherný výhled na Prahu. A také trocha aerobního cvičení při výstupu. :-)

Poděkujte uživateli Jiri1981.
Recenzováno: 12. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Udelaní místo pro romantickou procházku. Úžasný výhled. Za západu slunce nejhezčí pohled na Prahu a okolí.

Poděkujte uživateli Jaromír Š.
Recenzováno: 8. března 2017 prostřednictvím mobilu

Jedna z dominant Prahy, která stojí za vidění nejen zvenčí, ale u uvnitř a ze střechy. Je to obrovský památník komunistické doby a také to na vad tak i dýchne. Uvnitř je udělaná výstava a v podzemí hrob Klementa Gottwalda

Poděkujte uživateli Miloš S.
Recenzováno: 29. června 2016

Památník je opravdu obrovský, když se k němu dojde. Rozhled do krajiny taky stojí za to vidět. Bohužel jsme zde byli, když bylo zataženo takže se sem budeme chtít ještě vrátit za slunečného dne.

Poděkujte uživateli Marek D.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Národní Památník Na Vítkově, si také prohlíželi

Už jste navštívili Národní Památník Na Vítkově? Sdílejte své zkušenosti!