“Doporučuji”
Recenze Meat Vandals

Meat Vandals
Č. 1 386 z 6 209 Restaurace v Praze
Okolí: Nové Město
Popis: Jsme Meat Vandals - bojivníci za kvalitní trhané vepřové a pastrami. Záleží nám na ingrediencích, které používáme. Také nám záleží na způsobu přípravy, abychom docílili co největšího chuťového požitku. Přejeme si, abyste si tuto kombinaci užili spolu s námi!
Recenzováno: 10. října 2020 prostřednictvím mobilu

Milá obsluha. Maso měkké a šťavnaté, zelenina čerstvá, velmi dobré křupavé hranolky s lanýžovou příchutí a parmazánem. Vyšší ceny, ale v centru se to asi jinak nedá. Dobře jsme se najedli. Doporučuji.

Poděkujte uživateli MM4769.

Recenzováno: 17. května 2020 prostřednictvím mobilu

Jídlo - skvele dochucene.
Obsluha - velmi sympaticky mlady pan. Ochotny nam vyjit vstric.
Pusobilo to na nas cistym, utulnym dojmen.

Jedine ale v teto kvalite a lokalite zanedbatelne minus, jsou trochu vyssi ceny.

Tesime se, ze prijdeme zas.

Datum návštěvy: květen 2020
Poděkujte uživateli 675tom_k.
Recenzováno: 11. března 2020

Trochu mě vadí cena x výkon. Jídla i nápoje jsou předražené. Takový kulinářský zážitek, ale i komfort při jídla zařízení neposkytuje.

Datum návštěvy: březen 2020
Poděkujte uživateli martym260.
Recenzováno: 18. října 2019 prostřednictvím mobilu

Kvalitu pulled pork a pastrami už mám dlouho ověřenou, vždy je vynikající a obědové speciáli mají nápad a hlavně chuť, dnes jsem vyskoušel i snídaně, eggbenedict byli famózní. Díky kluci držím palce a jen tak dál

Poděkujte uživateli brandonwsh.
Recenzováno: 16. října 2019 prostřednictvím mobilu

Nejlepší a nejchutnější pastrami a trhané vepřové v Praze! Vřele doporučuji všem vyznavačům skvělého jídla a také labužníkům !!!

Poděkujte uživateli I8940VMmartint.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Meat Vandals, si také prohlíželi

Už jste navštívili Meat Vandals? Sdílejte své zkušenosti!