“obědy v centru Prahy za dostupnou cenu”
Recenze Café Graff

Café Graff
Okolí: Nové Město
Popis: Příjemná restaurace s kavárnou vídeňského stylu, kde zapomenete na shon moderního světa. Naše menu připravované pod vedením šéfkuchaře Františka Bači vychází z české gastronomie inspirované francouzskou kuchyní. Skvěle jej doplňuje široká nabídka kvalitních evropských vín. Od úterý do soboty je vám také k dispozici náš zkušený someliér, který vám doporučí vhodné víno k vašemu pokrmu. Café Graff se pyšní především kvalitou jídla a skvělým servisem. Velký prostor restaurace skýtá nespočet možností k posezení. Komfortní křesla, neformální stolečky, pohodlné boxy, ale také elegantní a slavnostní prostření. Café Graff je tak ideálním místem jak na dopolední kávu a pracovní snídani, tak na popracovní skleničku s přáteli či romantickou večeři s partnerem. Milovníky lahodných dezertů potěší nabídka domácích dezertů od naší šéfcukrářky Lucie Bátrnové, ke kterým si vyberete z několika druhů prémiových káv.
Recenzováno: 13. října 2020

Chodím sem už skoro pravidelně, jednak mi vyhovuje lokalita, ale i díky skvělé obsluze a vychytanému prostředí, jednoduše obědy v centru Prahy za dostupnou cenu

1  Poděkujte uživateli milandiamond.

Recenzováno: 6. října 2020

Už u vchodu dbají na to, abyste se cítili veleváženě a jak praví rčení, tak přesně jako ten host, který je zde pánem. Ocenil jsem širokou nabídku vín a z mého předvýběru doporučení od číšníka, které se nejlépe bude hodit k vybranému pokrmu. Potěšilo mě, že by k candátovi šla prakticky všechna, která jsem měl v merku.

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli michaelmalish.
Recenzováno: 30. března 2020

skvele pecivo, skvela jidla a cafe, nechal jsem si jidlo dovrst domu a udelal jsem si restauraci doma no

Datum návštěvy: březen 2020
1  Poděkujte uživateli jaromirmlck.
Recenzováno: 30. března 2020

Velmi příjemné místečko na kávu nebo jídlo, byla jsem tu dvakrát a oboje návštěvy byly bezvadné. Mohu doporučit.

Datum návštěvy: leden 2020
1  Poděkujte uživateli AnnabellBth.
Recenzováno: 12. března 2020

Už několik let patří mezi moje top kavárny. Ještě, když se jmenovala Colore. Nejdřív mně zaujala svoji polohou - z Vodičkovi pár kroků, skvělá poloha v centru (z Holešovic 10 minut:-)
není to žádná hispteřina, ale nikde jsme nezažil tak milou obsluhu. Miluju jejich dortíky a domácí limonády. mají také skvělé denní menu v poměru cena / kvalita super. takže dobré i na oběd. je to kavárna s atmsférou, kde vás nenechají čekat na objednávku nebo zaplacení. Potkáte tam občas také dost zajímavých lidí:-)

Datum návštěvy: březen 2020
1  Poděkujte uživateli Mirek B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Café Graff, si také prohlíželi

Už jste navštívili Café Graff? Sdílejte své zkušenosti!