“Pokud chcete oslnit Váš doprovod”
Recenze Café Graff

Café Graff
Okolí: Nové Město
Popis: Příjemná restaurace s kavárnou vídeňského stylu, kde zapomenete na shon moderního světa. Naše menu připravované pod vedením šéfkuchaře Františka Bači vychází z české gastronomie inspirované francouzskou kuchyní. Skvěle jej doplňuje široká nabídka kvalitních evropských vín. Od úterý do soboty je vám také k dispozici náš zkušený someliér, který vám doporučí vhodné víno k vašemu pokrmu. Café Graff se pyšní především kvalitou jídla a skvělým servisem. Velký prostor restaurace skýtá nespočet možností k posezení. Komfortní křesla, neformální stolečky, pohodlné boxy, ale také elegantní a slavnostní prostření. Café Graff je tak ideálním místem jak na dopolední kávu a pracovní snídani, tak na popracovní skleničku s přáteli či romantickou večeři s partnerem. Milovníky lahodných dezertů potěší nabídka domácích dezertů od naší šéfcukrářky Lucie Bátrnové, ke kterým si vyberete z několika druhů prémiových káv.

Pokud chcete oslnit Váš doprovod, tady se Vám to s pomocí kuchaře a cukrářky rozhodně podaří. Prostředí je fantastické, obsluha prvotřídní a jídlo jakbysmet!!

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli mirdakolo.

Vskutku vychytaná a přitom dostupná kavárna (teď okýnko) kam chodím na skvělé snídaně jak sladké tak slanné, obědy i věčeře nebo třeba jen s kámoškou na luxusní latté a zákusek. (jednu hvězdičku si nechávám jako rezervu)

Poděkujte uživateli lenkaprochazka.

U okýnka při výdeji jídla sice nemůžete docenit tolik hezké prostory této mé oblíbené kavárny, ale můžete si v pohodlí domova pochutnat na opravdu dobrém pokrmu jako já dnes na krůtím prsu s česnekovou omáčkou a čočkou beluga se zeleninou

Poděkujte uživateli martinpetras.
Recenzováno: 23. října 2020

Na tomto podniku mi je milé, že kromě vysoké gastronomie nabízí i cenově velmi dostupné obědy. Na výběr ze tří jídel a polévka, ceny opravdu velmi přiznivé, navíc mi tu vždycky moc chutná. Usměvavá a ochotná obsluha je tady samozřejmostí.

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli karel_pmk.
Recenzováno: 16. října 2020

Celkem rychle jsem si toto místo oblíbil pro jejich velmi dobré jídla a navštěvuji to tady i několikrát týdně na oběd, teď jsem sice odkázán na okénko nebo rozvoz, ale díky bohu za alespoň za to.

1  Poděkujte uživateli Franczimor.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Café Graff, si také prohlíželi

Už jste navštívili Café Graff? Sdílejte své zkušenosti!