“Bohatá snídaně”

Č. 2 053 z 6 219 Restaurace v Praze
Kuchyně: Italská
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Rezervace
Recenzováno: 3. ledna 2020

Toulky vánoční Prahou nás zavedli sem na bohatou snídani, jsme tu již po několikáté a pokaždé jsme spokojeni, veliký výbér a milé prostředí.

Datum návštěvy: prosinec 2019
2  Poděkujte uživateli Simona P.

Recenzováno: 30. listopadu 2019

První letošní Adventní neděli jsme trávili v Praze a tašku jsme na večeři do Vabéne. Příjemná restaurace a celkem dobré jídlo.

2  Poděkujte uživateli Simona P.
Recenzováno: 3. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Ne, ne, ne! Předražené pokrmy, které za to nestojí! Obsluha slaba, výhoda pouze lokace a venkovní posezení

Poděkujte uživateli Footprints432887.
Recenzováno: 11. září 2019

S přítelem milujeme italskou kuchyni, já jsem v Itálii žila a tak kvalitní italskou kuchyni poznám. Do Vabene jsme šli BEZ VOUCHERU, přítel našel pizzerii přes restu a udělal rezervaci. Náš rezervovaný stůl byl ale u průchodu z jedné místnosti s barem do druhé místnosti s pecí na pizzu, takže kolem nás neustále pobíhali číšníci a celkově místo nebylo pohodlné. O maličkém stolku přeplněném reklamami a zbytečným prostíráním atd. ani nemluvím ... Místo pece na pizzu ale restaurace používá troubu a k našemu velkému překvapení dokonce peče pizzu ve formě!!!! Za 250 korun jsme si představovali kvalitnější suroviny a lepší požitek. Obsluha se dvakrát přišla zeptat cože jsme si to vlastně objednali a když jsme jim upřímně řekli, že jsme čekali víc, tak se nezmohli ani na reakci. Všimli jsme si, že ani ostatní stoly nebyly s obsluhou spokojeni, v centru Prahy očekáváte alespoň základní znalost angličtiny a podle "cenové úrovně" restaurace očekáváte obsluhu na úrovni. My jsme bohužel měli tu čest s číšníky z hospody druhé kategorie. Tuto restauraci tedy rozhodně nedoporučujeme, rádoby toskánký styl a jídelní lístek v italštině ještě z žádné restaurace nedělá kvalitní pizzerii.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli katerina b.
Recenzováno: 15. srpna 2019

Na rodinnou pizzu jsme se vydali, protože jsme ji měli koupenou přes Slevomat a byla jsem mile překvapena. Nejen obsluhou, která se starala o nás i o naši malou dcerku ( ještě při vybírání pizzy, dcerce přinesli omalovánky i pastelky, aby se zabavila), rychlostí vyhotovení jídla, výborného vína přes klidného místa v centru Prahy.
Jediné co bych jim vytkla byla toaleta, která nebyla moc prostorná a kde by bylo dobré, kdyby byly umístěny i papírové ubrousky na utření rukou, nejen vysoušeč.
Pizza byla velmi dobrá - obávala jsem se, aby nebyla moc slaná, ale byla tak akorát - za mě jednoznačně super.

Poděkujte uživateli Pidruse.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ristorante Vabene Pizzeria, si také prohlíželi

Už jste navštívili Ristorante Vabene Pizzeria? Sdílejte své zkušenosti!