“Vynikající testoviny”

Pepenero Pizza & Pasta
Kuchyně: Italská
Vhodné pro: Velké skupiny, Romantický, Obchodní schůzky, Zvláštní příležitosti, Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Snídaně, Obědy, Večeře, Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 19. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Vrátili jsme se s manželem na veceri do teto příjemné restaurace a ochutnavali jsme to, co jsme minule neměli. Vynikající těstoviny "tagliolini ai frutti do mare" s mořskými plody a jehnečí zebirka na rozmarynu, které si dal manžel. A dezert, to byla tresnicka večera! "Cassata" s pistaciemi a hrozinkami byla excelentní!!! Uz se těšíme na dalsi návštěvu, třeba na podzim s novým menu.

Poděkujte uživateli Karolpo.

Recenzováno: 12. června 2016 prostřednictvím mobilu

Byli jsme s manželem na večeři a musím říct, ze to bylo skvělé!!! Pravá italská restaurace, italský personál a hlavně jídla byla z čerstvých italských surovin. Ne jako jinde, kde používají náhražky! Prihemná obsluha a dobrá vína. Určitě se sem brzo vrátíme. :))

Poděkujte uživateli Karolpo.
Recenzováno: 9. června 2016

Šli jsme na jistotu - lákala nás neapolská margherita a rozhodně jsme s přítelem nebylo zklamaní. Ještě větší zážitek byl ovšem skryt v italském červeném víně, báječná zkušenost.

Poděkujte uživateli Sylvie H.
Recenzováno: 1. dubna 2015

Nejlepší pizza v Praze, kvalitní mozzarella, dobré víno a skvělá atmosféra! Byly jsme tu s kamarádkou a i ona byla velmi spokojená se svým jídlem. Ráda se sem vrátím.

Poděkujte uživateli AnnaEis.
Recenzováno: 8. března 2015 prostřednictvím mobilu

Do restaurace chodíme velice často. Nikdy jsme neměli žádný problém. Výborné jídlo a skvělá obsluha. Velice doporučuji!

Poděkujte uživateli Christina N.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pepenero Pizza & Pasta, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pepenero Pizza & Pasta? Sdílejte své zkušenosti!