“Gurmánský zážitek”

Pepenero Pizza & Pasta
Kuchyně: Italská
Vhodné pro: Obchodní schůzky, Rodiny s dětmi, Zvláštní příležitosti, Romantický, Velké skupiny
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci, Snídaně, Obědy, Rezervace
Recenzováno: 7. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

Dnes jsem si udělala radost sama sobě a zašla jsem si na večeři do mé oblíbené restaurace Pepe Nero. Rozhodla jsem se pro menu z masa a bylo to něco vyjímečného! Jako předkrm jsem si objednala tataráček z hovězího " Fassona" s křepelčím vajíčkem .....fantastické!!! Hlavní chod ve stejném duchu byl steak ze svíčkové "Fassona" a to bylo opravdu něco naprosto vyjímečného! K tomu všemu čerstvá, křupavá, grilovaná zeleninka a skvělá foccacia. Všem opravdu doporučuji, protože něco tak dobrého a tak vysoké kvality se jen tak všude nevidí. Tak zase příště a doufam, te to bude co nejdříve:-))

Datum návštěvy: prosinec 2016

Recenzováno: 19. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Vrátili jsme se s manželem na veceri do teto příjemné restaurace a ochutnavali jsme to, co jsme minule neměli. Vynikající těstoviny "tagliolini ai frutti do mare" s mořskými plody a jehnečí zebirka na rozmarynu, které si dal manžel. A dezert, to byla tresnicka večera! "Cassata" s pistaciemi a hrozinkami byla excelentní!!! Uz se těšíme na dalsi návštěvu, třeba na podzim s novým menu.

Datum návštěvy: srpen 2016
Recenzováno: 12. června 2016 prostřednictvím mobilu

Byli jsme s manželem na večeři a musím říct, ze to bylo skvělé!!! Pravá italská restaurace, italský personál a hlavně jídla byla z čerstvých italských surovin. Ne jako jinde, kde používají náhražky! Prihemná obsluha a dobrá vína. Určitě se sem brzo vrátíme. :))

Datum návštěvy: červen 2016
Recenzováno: 9. června 2016

Šli jsme na jistotu - lákala nás neapolská margherita a rozhodně jsme s přítelem nebylo zklamaní. Ještě větší zážitek byl ovšem skryt v italském červeném víně, báječná zkušenost.

Datum návštěvy: březen 2016
Poděkujte uživateli Sylvie H.
Recenzováno: 1. dubna 2015

Nejlepší pizza v Praze, kvalitní mozzarella, dobré víno a skvělá atmosféra! Byly jsme tu s kamarádkou a i ona byla velmi spokojená se svým jídlem. Ráda se sem vrátím.

Datum návštěvy: prosinec 2014
Poděkujte uživateli AnnaEis.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pepenero Pizza & Pasta, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pepenero Pizza & Pasta? Sdílejte své zkušenosti!