“Pravá Itálie ”

Pepenero Pizza & Pasta
Kuchyně: Italská
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti, Rodiny s dětmi, Obchodní schůzky, Velké skupiny, Romantický
Možnosti stravování: Obědy, Pozdě v noci, Snídaně, Večeře, Rezervace
Recenzováno: 14. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Věřím, že je zdejší kuchyně skvělá a majitel se s láskou stará o své hosty. Z naší rodinné zastávky si odnáším ještě jiné zážitky podobné jako vloni z návštěvy jižní Itálie. Trochu pomalá a trochu neochotná obsluha, možná trochu vyšší ceny (0,15l vína za 150 Kč...). Příště bych hledal asi příznivější poměr cena/výkon.

Datum návštěvy: srpen 2017
Poděkujte uživateli 730ondrejp.

Recenzováno: 20. ledna 2017 prostřednictvím mobilu

Když máte chuť na ryby a chcete se najíst dobrých a čerstvých pokrmů, tak tato restaurace je k tomu jako stvořená. Tuňák v neobyčejně chutné krustě nebo losos a krevety se svěžím salátem a brokolicovým pyré vás jistě nadchnou tak, jako mě a mé přátele. Vše je opravdu čerstvé a skvěle připravené. A k tomu si ještě můžete užívat opravdovou italskou atmosféru. Skvělé jídlo!!!!

Datum návštěvy: leden 2017
Recenzováno: 7. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

Dnes jsem si udělala radost sama sobě a zašla jsem si na večeři do mé oblíbené restaurace Pepe Nero. Rozhodla jsem se pro menu z masa a bylo to něco vyjímečného! Jako předkrm jsem si objednala tataráček z hovězího " Fassona" s křepelčím vajíčkem .....fantastické!!! Hlavní chod ve stejném duchu byl steak ze svíčkové "Fassona" a to bylo opravdu něco naprosto vyjímečného! K tomu všemu čerstvá, křupavá, grilovaná zeleninka a skvělá foccacia. Všem opravdu doporučuji, protože něco tak dobrého a tak vysoké kvality se jen tak všude nevidí. Tak zase příště a doufam, te to bude co nejdříve:-))

Datum návštěvy: prosinec 2016
Recenzováno: 19. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Vrátili jsme se s manželem na veceri do teto příjemné restaurace a ochutnavali jsme to, co jsme minule neměli. Vynikající těstoviny "tagliolini ai frutti do mare" s mořskými plody a jehnečí zebirka na rozmarynu, které si dal manžel. A dezert, to byla tresnicka večera! "Cassata" s pistaciemi a hrozinkami byla excelentní!!! Uz se těšíme na dalsi návštěvu, třeba na podzim s novým menu.

Datum návštěvy: srpen 2016
Recenzováno: 12. června 2016 prostřednictvím mobilu

Byli jsme s manželem na večeři a musím říct, ze to bylo skvělé!!! Pravá italská restaurace, italský personál a hlavně jídla byla z čerstvých italských surovin. Ne jako jinde, kde používají náhražky! Prihemná obsluha a dobrá vína. Určitě se sem brzo vrátíme. :))

Datum návštěvy: červen 2016
Poděkujte uživateli Karolpo.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pepenero Pizza & Pasta, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pepenero Pizza & Pasta? Sdílejte své zkušenosti!