“Pizza a těstoviny stojí za ochutnání.”

Pepenero Pizza & Pasta
Kuchyně: Italská
Vhodné pro: Rodiny s dětmi, Obchodní schůzky, Romantický, Zvláštní příležitosti, Velké skupiny
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci, Snídaně, Obědy, Rezervace
Recenzováno: 26. listopadu 2017

Pizza patří rozhodně k těm nej v Praze - velmi připomíná tu, kterou dostanete v Itálii :) . Těstoviny jsou také velmi dobré (ochutali jsme ravioly a byly super). Dezerty skvělé. Obsluhoval nás Ital (asi pan majitel) a byl velmi milý a pozorný.

Za večeři ve dvou s vínem jsme utratili cca 1800 (lahve vína tu jsou dražší), jinak ceny na Prahu OK. Jen by k vínu mohli dávat vodu - karafu (již v ceně), kupovat si víno za litr a ještě k tomu za stovku vodu mi přijde trošku přehnané (nesnažit se vydělat za každou cenu).

Prostředí je trošku hlučnější, když je plno, ale to k té Itálii tak nějak patří.

1  Poděkujte uživateli Janička R.

Recenzováno: 2. září 2017 prostřednictvím mobilu

Pizza je paradni, doporucuji pepe nero, stoji za ochutnani - peprova ;-), dezerty take paradni, kava dobra. Hezky resene "spojene" umyvadlo na toaletach, neotrele reseni. Skoda jen, ze neni restaurace pristupna pro vozickare a usporadani je take ne zcela vhodne, rusiva atmosfera, kdyz je plno, coz je tady dost casto. I kdyz bylo plno, onsluha byla pohodova, trochu dele trvalo piti, ale jidlo hezky navazovalo. Skoda jen, ze na restauraci jsou jen 2 detske stolicky, absence koutku je zrejma, malo mista a koutek Vam penize nevydela.
Zaverem doporucuji, ale vyberte si cas k navsteve kolem 15-16h ........ bude volneji a budete mit na jidlo klid.

Poděkujte uživateli Jindřich N.
Recenzováno: 14. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Věřím, že je zdejší kuchyně skvělá a majitel se s láskou stará o své hosty. Z naší rodinné zastávky si odnáším ještě jiné zážitky podobné jako vloni z návštěvy jižní Itálie. Trochu pomalá a trochu neochotná obsluha, možná trochu vyšší ceny (0,15l vína za 150 Kč...). Příště bych hledal asi příznivější poměr cena/výkon.

Poděkujte uživateli 730ondrejp.
Recenzováno: 20. ledna 2017 prostřednictvím mobilu

Když máte chuť na ryby a chcete se najíst dobrých a čerstvých pokrmů, tak tato restaurace je k tomu jako stvořená. Tuňák v neobyčejně chutné krustě nebo losos a krevety se svěžím salátem a brokolicovým pyré vás jistě nadchnou tak, jako mě a mé přátele. Vše je opravdu čerstvé a skvěle připravené. A k tomu si ještě můžete užívat opravdovou italskou atmosféru. Skvělé jídlo!!!!

Poděkujte uživateli Karolpo.
Recenzováno: 7. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

Dnes jsem si udělala radost sama sobě a zašla jsem si na večeři do mé oblíbené restaurace Pepe Nero. Rozhodla jsem se pro menu z masa a bylo to něco vyjímečného! Jako předkrm jsem si objednala tataráček z hovězího " Fassona" s křepelčím vajíčkem .....fantastické!!! Hlavní chod ve stejném duchu byl steak ze svíčkové "Fassona" a to bylo opravdu něco naprosto vyjímečného! K tomu všemu čerstvá, křupavá, grilovaná zeleninka a skvělá foccacia. Všem opravdu doporučuji, protože něco tak dobrého a tak vysoké kvality se jen tak všude nevidí. Tak zase příště a doufam, te to bude co nejdříve:-))

Poděkujte uživateli Karolpo.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pepenero Pizza & Pasta, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pepenero Pizza & Pasta? Sdílejte své zkušenosti!