“Dobré jídlo, malá porce”

Pepenero Pizza & Pasta
Kuchyně: Italská
Vhodné pro: Obchodní schůzky, Velké skupiny, Romantický, Zvláštní příležitosti, Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Večeře, Obědy, Rezervace
Recenzováno: 5. června 2018

Jídlo bylo velmi dobré, nebyli jsme zde poprvé. Bohužel jsme na přípravu jídla čekali déle než obvykle a jídlo ze "speciálního menu" mělo opravdu malou porci. Co se týče chutě či personálu, nelze nic vytknout.

Poděkujte uživateli Denisa L.

Recenzováno: 20. března 2018

Jídlo výborné, obsluha ochotná a laskavá, prostředí příjemné! Poprvé jsme navštívili 24.2. a rozhodně se vrátíme! Doporučujeme.

Poděkujte uživateli malinna1.
Recenzováno: 26. listopadu 2017

Pizza patří rozhodně k těm nej v Praze - velmi připomíná tu, kterou dostanete v Itálii :) . Těstoviny jsou také velmi dobré (ochutali jsme ravioly a byly super). Dezerty skvělé. Obsluhoval nás Ital (asi pan majitel) a byl velmi milý a pozorný.

Za večeři ve dvou s vínem jsme utratili cca 1800 (lahve vína tu jsou dražší), jinak ceny na Prahu OK. Jen by k vínu mohli dávat vodu - karafu (již v ceně), kupovat si víno za litr a ještě k tomu za stovku vodu mi přijde trošku přehnané (nesnažit se vydělat za každou cenu).

Prostředí je trošku hlučnější, když je plno, ale to k té Itálii tak nějak patří.

1  Poděkujte uživateli Janička R.
Recenzováno: 2. září 2017 prostřednictvím mobilu

Pizza je paradni, doporucuji pepe nero, stoji za ochutnani - peprova ;-), dezerty take paradni, kava dobra. Hezky resene "spojene" umyvadlo na toaletach, neotrele reseni. Skoda jen, ze neni restaurace pristupna pro vozickare a usporadani je take ne zcela vhodne, rusiva atmosfera, kdyz je plno, coz je tady dost casto. I kdyz bylo plno, onsluha byla pohodova, trochu dele trvalo piti, ale jidlo hezky navazovalo. Skoda jen, ze na restauraci jsou jen 2 detske stolicky, absence koutku je zrejma, malo mista a koutek Vam penize nevydela.
Zaverem doporucuji, ale vyberte si cas k navsteve kolem 15-16h ........ bude volneji a budete mit na jidlo klid.

Poděkujte uživateli jind_ichn.
Recenzováno: 14. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Věřím, že je zdejší kuchyně skvělá a majitel se s láskou stará o své hosty. Z naší rodinné zastávky si odnáším ještě jiné zážitky podobné jako vloni z návštěvy jižní Itálie. Trochu pomalá a trochu neochotná obsluha, možná trochu vyšší ceny (0,15l vína za 150 Kč...). Příště bych hledal asi příznivější poměr cena/výkon.

Poděkujte uživateli 730ondrejp.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pepenero Pizza & Pasta, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pepenero Pizza & Pasta? Sdílejte své zkušenosti!