“dobre jidlo.....prijemna obsluha..levne....dostupne pro vsechny....radmila..p4”

Pepenero Pizza & Pasta
Kuchyně: Italská
Vhodné pro: Romantický, Obchodní schůzky, Zvláštní příležitosti, Velké skupiny, Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Snídaně, Obědy, Pozdě v noci, Večeře, Rezervace

ano....byla sem zde......je to dobre...cenove dostupne........spise italska kuchyne...radmila..p4........doporucuji vsem..
radmila

Poděkujte uživateli Radmila B.

Recenzováno: 6. srpna 2018

Výborné jídlo, perfektní obsluha, hezké prostředí a samozřejmě výborná italská káva - vše v centru Prahy.....co chtít víc?

Poděkujte uživateli Antonín K.
Recenzováno: 5. června 2018

Jídlo bylo velmi dobré, nebyli jsme zde poprvé. Bohužel jsme na přípravu jídla čekali déle než obvykle a jídlo ze "speciálního menu" mělo opravdu malou porci. Co se týče chutě či personálu, nelze nic vytknout.

Poděkujte uživateli Denisa L.
Recenzováno: 20. března 2018

Jídlo výborné, obsluha ochotná a laskavá, prostředí příjemné! Poprvé jsme navštívili 24.2. a rozhodně se vrátíme! Doporučujeme.

Poděkujte uživateli malinna1.
Recenzováno: 26. listopadu 2017

Pizza patří rozhodně k těm nej v Praze - velmi připomíná tu, kterou dostanete v Itálii :) . Těstoviny jsou také velmi dobré (ochutali jsme ravioly a byly super). Dezerty skvělé. Obsluhoval nás Ital (asi pan majitel) a byl velmi milý a pozorný.

Za večeři ve dvou s vínem jsme utratili cca 1800 (lahve vína tu jsou dražší), jinak ceny na Prahu OK. Jen by k vínu mohli dávat vodu - karafu (již v ceně), kupovat si víno za litr a ještě k tomu za stovku vodu mi přijde trošku přehnané (nesnažit se vydělat za každou cenu).

Prostředí je trošku hlučnější, když je plno, ale to k té Itálii tak nějak patří.

1  Poděkujte uživateli Janička R.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pepenero Pizza & Pasta, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pepenero Pizza & Pasta? Sdílejte své zkušenosti!