“**Michelinská úroveň a´la kuchařský mistr Jan Knedla.”

Inn Ox Lounge & Bar
Kuchyně: Mezinárodní
Okolí: Nové Město
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 12. října 2020

Ve zkratce řečeno, užili jsme si světový gastronomický zážitek na Senovážném náměstí v Praze. Doporučujeme všem milovníkům špičkové gastronomie !!!
Cenově zatím velmi vstřícné...než Jan Knedla dostane Michelinskou hvězdu.

Menu se sedmi chody bylo plné nápadů světového kalibru.
Bohužel si nedokáži vybavit všechny detaily a chuťové nuance, které jsme díky dokonalé prezentaci a harmonicky se prolínajícími se ingrediencemi v každém chodu nestačili vstřebávat...

Skvělé domácí pečivo se zauzeným máslem bylo skvělým doplňkem k lehké chuti tuňákových ceviche s extrahovanou šťávou z čerstvých rajčat.
Mořský okoun s champagne emulzí je skutečná sametová harmonie, které nechybí jemná svěžest ...

Neskutečně chutně připravené kuřecí prsíčko s lanýžovým jus a hebkým bramborovým pyré. Obzvláště u kuřecího masa je poznat skutečně vysoká kvalita suroviny, bylo neuvěřitelně šťavnaté...
Párování předchozích chodů s bílými víny z České republiky bylo velmi příjemné.

Malá brusketka s hovězím ragú, byla druhým startem koncentrovaných chutí. Víno Ben´s Reserve Pinot Noir z vinařství Stapleton & Springer bylo vítězem ve vinném párování v kombinaci s ragú a také následujícím holubím prsíčkem.

Chuť holubího prsíčka s redukovanou omáčkou z portského, čokolády a Marsaly ve spojení s Ben´s Reserve, byla plná, okouzlující, světová...

Třetí masitý chod byla selekce nejlepšího hovězího masa.
Jemná telecí svíčková a šťavnatý Rib Eye....jednoduše geniální.
K tomuto chodu jsme dostali doporučení od skvěle obsluhující slečny Dariny - Pinot Noir Roučí, opět od Stapleton Springer.
Opět trefa do černého ...skvělá kombinace.

Závěrem byl úžasně svěží sorbet s maracujou, yuzu a kokosem.
Poslední tah na tomto skvělém gastronomickém obrazu.

Úžasné !!!

Děkujeme celému týmu !!!

2  Poděkujte uživateli 668milank.

Recenzováno: 8. října 2020

Děkuji za úžasný večer šéfkuchaři Janu Knedlovi. Jeho styl je v osvěžující, žádné extravangance a zbytečnosti, jen perfektní snoubení netradičních chutí. Za zmínku stojí holub nebo líčka. A na konec musíte domácí snickers:)

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli 218kl_rak.
Recenzováno: 1. října 2020

Degustační menu bylo naprosto úžasné. Každý chod byl jedinečný. Pestrost každého chodu a to nejen chutí, ale i vzhledem, vždy překonal chod předchozí. Pokud chcete někomu udělat radost a užít si společné ten nejlepší gastronomický zážitek, navštivte tuto restauraci.

Datum návštěvy: září 2020
4  Poděkujte uživateli Jandula76.
Recenzováno: 29. září 2020

Měli jsme degustačni menu a vsechny chody byly naprosto neuveritelne!!! Nadherne upravene talire a fantasticka chut. V zivote jsem nejedl nic takoveho. Doufam, ze budu mit co nejdrive opet moznost restauraci navstivit a ochutnat neco od sefkuchare Jana Knedly, ktery je opravdu hvezda ve svem oboru!

Datum návštěvy: září 2020
3  Poděkujte uživateli 136ondrap.
Recenzováno: 26. září 2020

S přítelem jsme se vydali z Jeseníku na oslavu narozenin, degustační menu s vinným párováním. Skutečnost překonala mé očekávání. Chtěla bych pochválit šéfkuchaře Jana Knedlu a jeho profesionální práci, a v neposlední řadě práci celého týmu kuchařů a číšníka Ondřeje.

Datum návštěvy: září 2020
2  Poděkujte uživateli 533marcelau.
LenkaJur, Marketing v zařízení Inn Ox Lounge & Bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. září 2020

Milá Marcelo U, moc děkujeme za pochvalu, kterou vyřídíme. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a hlavně chutnalo! Bohužel musíme na nějakou dobu omezit provoz, a tak degustační menu pozastavujeme od 1.10. Moc nás to mrzí, ale určitě si příště vyberete i ze stálé (i když trochu menší) nabídky. Děkujeme a těšíme se na viděnou někdy příště!

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Inn Ox Lounge & Bar, si také prohlíželi

Už jste navštívili Inn Ox Lounge & Bar? Sdílejte své zkušenosti!