“Nejlepší Pho Bo v Praze.”

Hanoi Square Restaurace - Food Coffee Lounge
Č. 1 700 z 6 209 Restaurace v Praze
Okolí: Nové Město
Popis: Vietnamská restaurace s nabídkou pestrých jídel, ve které se budete cítit jako v samém srdci Vietnamu. Naše jídla jsou inspirována rodinnými recepty, které si naše rodina předává z generace na generaci, ale také nejnovějšími trendy ze street food kuchyně. Vy si tak můžete vybírat z tradičních jídel, ale i street food specialit. Atmosféra koloniálních hanoiských ulic a válečných katakomb Vás v doprovodu vůně jídla, zvuků ulic a umění našich kuchařů přenese přímo do centra dění jihovýchodní země. Nechte se svést chutí našich jídel do centra Hanoie. Těšíme se na vás v restauraci, tým Hanoi Square restaurant
Recenzováno: 10. října 2020

Název Hanoi Square napovídá své. Připadáte si, jako byste seděli na náměstí. S přítelem jsme se shodli, že to byla nejlepší Pho Bo, kterou jsme jedli. Měli jsme možnost, ochutnat i další jídla a víme, že to je jedno z míst, kam se budeme vracet. Jídlo je čerstvé, což je u této kuchyně důležité. Restaurace je kousek od metra Muzea a přestože je přímo v centru, ceny za jídla jsou v pohodě. Líbí se mi, že to je opravdu restaurace s velkým R, žádné bistro / rychlé občerstvení. Je to místo kde si užijete večeři nebo oběd, vezmete sem mamku na jídlo nebo sjednáte pracovní schůzku. PS: Pokud se budete rozhodovat, co k pití vyzkoušejte jasmínový čaj a matcha s passion fruit.

Poděkujte uživateli Tere_fu.

Recenzováno: 8. října 2020

Hanoi Square nabízí vynikající a autentické pokrmy z vietnamské kuchyně. Měla jsem možnost ochutnat klasické pho a bun, ale i smažený banán v kokosu nebo i vynikající rizoto na vietnamský způsob. Interiér připomíná Vietnam a spodní patro vypadá jako bunkr. Atmosféra je skvělá a obsluha příjemná. Lokace poblíž tramvajové i metrové zastávky, přímo v centru. Naprostá skvělost!

Poděkujte uživateli kristyna_le.
Recenzováno: 6. října 2020

Dnes jsme na pracovní schůzku zvolili tuto novou vietnamskou restauraci. Klidné místo v centru Prahy, pestré jídlo, čerstvé bylinky! Držíme palce v této době!

Poděkujte uživateli 155vinnys.
Recenzováno: 2. října 2020

Dekorace a interiér v Hanoi Square je naprosto on point.
"Stánek" s Pho Ha Noi hned po pravé straně od dveří, který nelze přehlédnout, mi přípomíná mé dětství a návštěvy Vietnamu, kdy jsme stejně jako každá rodina (děti i dospělí) chodili na snídani ven na ulici ke stánku s phočkem a seděli jsme na maličkých plastových židličkách na patníku nebo v silnici.
Je vidět, že restauraci vlastní mladý člověk, který koloniálnímu duchu interiéru dodává moderními popovými tracky (vietnames pop culture) nádech fresh image. Není to pouze další vietnamská restaurace v Praze (kterých je poslední dobou habaděj a rozthl se s nimi pytel) ale nabídkou lounge/ baru v suterénu a mladistvou atmosférou, krásným designem a napůl českou/ banánkovskou (Čech vietnamského původu, který se narodil již v ČR) obsluhou cílí na zlatou mládež a dokáže oslovit daleko širší škálů klientů.
Ať už jde člověk na kafe nebo večeři, setká se tu vždy s příjemnou usměvavou obsluhou. Letní závitky byly velice chutné, možná by nemuseli přidávat tolik výrazných vietnamských bylin, ale toť spíše moje osobní preference.
Cenově je to zde sice trošičku dražší, nicméně se to dá vzhledem k lokaci (Praha 1 centrum města) pochopit. Za sebe vřele doporučuji, pokud chcete okusit vietnamské kouzlo na talíři a nasát "vietnamský vibe" v moderním kabátu.

Datum návštěvy: září 2020
2  Poděkujte uživateli M16_nguyen.
Recenzováno: 8. října 2020

Datum návštěvy: červenec 2020

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hanoi Square Restaurace - Food Coffee Lounge, si také prohlíželi

Už jste navštívili Hanoi Square Restaurace - Food Coffee Lounge? Sdílejte své zkušenosti!