“Knedlík”

Č. 1 520 z 6 203 Restaurace v Praze
Okolí: Nové Město
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 9. října 2020

Velmi zajímavý nápad a koncept. Široká nabídka sladkých a slaných knedlíků. Těsto vláčné a moc dobré. Vybere si každý.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli michalala87.

Recenzováno: 15. září 2020

Burrito knedlik...Gulas knedlik..... ano tohle jsou knedliky ktery jsme ochutnaly.... Tak se musi trosku netradicne ne? Meli jsme 5 druhu a vsechny nas docela prekvapili. Chutnalo to moc dobre, a urcite se nekdy vratime.

Datum návštěvy: září 2020
3  Poděkujte uživateli utubed.
Recenzováno: 19. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Moc pěkné místo s velmi příjemnou obsluhou! Přijatelné ceny, jak toalety tak i celé prostory provozovny čisté. Ideální místo na meetings, posezení s přáteli či učení na zkouškové.

Datum návštěvy: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli smutnastreda.
Recenzováno: 31. července 2020 prostřednictvím mobilu

Knedlík kam se podíváš a na výběr ze slaných i sladkých verzí. Ochutnat všechny nejde, ale proto musíme chodit na etapy ! :)
Nakouknout se dá i přímo do kuchyně, velmi krásný design a za mě super nápad na skvělým místě. Díky!!

Datum návštěvy: červenec 2020
2  Poděkujte uživateli 736terib.
Recenzováno: 22. července 2020 prostřednictvím mobilu

Objednal jsem 1 slany (capricciosa) za 49
1 sladky (karamel) za 59
Omacka smetanova za 15

Mel jsem platit 123 a uctovali 133.... no komment.

Slana verze nic moc. Sladka moc dobra. Omacka chutnala jako normalni jogurt.

Za jine okolnosti bych zkusil i dalsi prichute, ale za ten omyl pri uctovani bylo to poprve a naposled.

Simone

Datum návštěvy: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli Vaccio.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Knedlín, si také prohlíželi

Už jste navštívili Knedlín? Sdílejte své zkušenosti!