“Na obědě”

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Rezervace
Okolí: Praha 4
Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Byl jsem tu jen jednou na obědě doporučení přátel. Je tu řada kladných recenzí a na jejich základě jsem asi očekával něco víc. Jídlo mě moc nechutnalo a obsluha nestíhala obsluhovat. Za mě průměr.

Poděkujte uživateli Tomáš P.

Recenzováno: 19. září 2018 prostřednictvím mobilu

V restauraci sme nebyli zdaleka poprvé a vždy odchazime nadmíru spokojeni a nasyceni ☺️
Rozhodně nejlepší pivo...alespoň za nás...a to že ty plzeňské hospudky známe dost dobře a máme je prolezle skrz na skrz!
Skvělou Kachnu plněnou lokšemi kdo neochutnal jakoby nebyl!
Obsluha vždy přátelská, ochotná a milá a to se má jak v poledních tak i ve večerních hodinách co otáčet..!
Za nás jedničku s hvězdičkou a jen tak dal

1  Poděkujte uživateli Lucinka Š.
Recenzováno: 17. září 2018

S rodinou jsme vyrazily na nědělní oběd, výborná kachna, výtečná husa... Mňam..
Už teď je rozhodnuto kam vyrazíme na svatomartinskou husu...
Velice chutné české jídlo za dobré ceny! Čepovaný Plzeňský prazdroj si můžete dát s nějakou pochutinou. Milá obsluha a příjemné prostředí dodávají na pěkné atmosféře. Určitě doporučuji zajít sem na oběd na polední menu, nebo na večeři...

1  Poděkujte uživateli 160kamil.
Recenzováno: 10. září 2018

Restaurace dobrá tak pro pivaře co si naloží něco mastného do žaludku.Jídla se pořád točí dokola, jakoby už nedokázali vymyslet nějakou změnu. Jasně, někdo může říkat "zajdi si jinam" ale to budou právě ti co furt chlastaj pivo a v pořádné restauraci byli max na dovolené a to ještě na poslední večeři za poslední peníze před odjezdem.
Zdravá jídla aby člověk pohledal a ochota personálu je někdy otřesná ale to je problém provozního.
Natož si objednat jídlo s sebou, to je naprosto nemožné. Občas jedu z práce domů v poledne a nemám chuť se někde zdržovat. Ale číšník vám řekne že vám ho nepřipraví, že až budete na místě, tak vám ho tam dají za "minutku" opět jen úsměv, protože minule jsem na nandání do krabičky čekal přes 10 minu. Opravdu obsluha jak se NE-patří. Po několikátém odmítnutí si jídlo nechat připravit dopředu už mne v této restauraci nikdo neuvidí. Jinak když pominu tohle ztroskotání dané obsluhy bych tuhle restauraci ohodnotil úplně normálně, max 3 . Je spoustu mnohem lepších restaurací než tahle. Průměrné jídla, horší prostředí jak z 95 roku a obsluha je tak akorát dobrá jen když tam není "ten" neochotný personál..
Nic co bych někomu doporučil.

3  Poděkujte uživateli zediac.
Recenzováno: 4. září 2018 prostřednictvím mobilu

Podnik je znám zejména pro dobré pivo a výbornou pečenou kachnu. Oba artikly splnily očekávání, kachna byla křupavá na povrchu, uvnitř měkká, mile mě překvapilo neobvykle kyselé zelí. A naplnit kachnu bramborovou plackou je supr nápad :)

2  Poděkujte uživateli Bibianka1995.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Bansethů, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Bansethů? Sdílejte své zkušenosti!