“Mňam”
Recenze Kikiriki Gril

Kikiriki Gril
Č. 3 217 z 6 205 Restaurace v Praze
Okolí: Praha 4
Popis: V našem Kikiriki Grilu pro vás denně s láskou připravujeme šťavnaté kousky kuřecího a vepřového masa, které si můžete vychutnat jak v celku, tak i jako trhané maso na několik způsobů...
Recenzováno: 13. října 2020

Opravdu výborné kuře! Vždy čerstvý a chutný chleba, nebo opečené brambory nemají také chybu. Měl jsem i vepřové koleno a určitě stojí za zkoušku. Jsem pravidelným zákazníkem. Mohu doporučit.

Poděkujte uživateli 808petrh.
Recenzováno: 5. června 2020 prostřednictvím mobilu

Na zastávce Dvorce na Praze 4 najdeme nenápadný stánek kde na grilu specialně upravené připravují farmářská kukuřičná kuřata. Kůrka je křupavá a maso krásně šťavnaté ..tip.. maji zde i skvělé domací coleslaw :-)

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli jenda83.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kikiriki Gril, si také prohlíželi

Už jste navštívili Kikiriki Gril? Sdílejte své zkušenosti!