“Výborné gelato”

Č. 119 z 212 Dezerty v Praze
Okolí: Nové Město
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 7. října 2020

Skvělé gelato, fajn obsluha :) Nejlepší příchuť je pistáciová, které bych snědl klidně kilo. Stoprocentně doporučuji.

Poděkujte uživateli Nejedlej.

Recenzováno: 27. července 2020

Vyšší cena, zato dokonalá chuť. Nejdříve můžete vybrané druhy ochutnat a pak vybrat tu svou kombinaci. Obsluha je vlídná a usměvavá, jen hudbu by mohli trochu ztišit.

Datum návštěvy: červenec 2020
2  Poděkujte uživateli jolanawolf.
Recenzováno: 21. července 2020 prostřednictvím mobilu

Měli jsme dokonce hned 2krát po sobě a ani se nám nechtělo odcházet bez toho abychom ochutnali všechny příchutě.Naprosto famózní zmrzlina, takhle dobrou tady v ČR asi nenajdete a k tomu ještě velmi milá a ochotná obsluha.. co víc si přát ? ❣️
Při příští návštěvě určitě vyzkoušíme i kávu na kterou se také velice těšíme.

Datum návštěvy: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli katvrab.
Recenzováno: 15. července 2020

Jde o čerstvě otevřenou gelaterii dobře známé značky GROM, tedy minimálně v Itálii. Její věhlas se po ochutnání oříškových a pistáciové příchuti potvrdil i za mě! Mňam! :) Navíc personál je neskutečně milý, za což palec nahoru!

Poděkujte uživateli N199TAmagdalenal.
Recenzováno: 14. července 2020 prostřednictvím mobilu

Grom určitě stojí za návštěvu. Výborné gelato, velice příjemná a milá obsluha. Také je možnost ochutnat různé příchutě. Rozhodně doporučuji♥️.

Poděkujte uživateli klara_krejcarova.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Grom - Il Gelato Come Una Volta, si také prohlíželi

Už jste navštívili Grom - Il Gelato Come Una Volta? Sdílejte své zkušenosti!