“příjemní lidé,dobré jídlo”

Č. 2 527 z 6 210 Restaurace v Praze
Okolí: Praha 8
Okolí: Praha 8
Recenzováno: 10. října 2020

veškerá spokojenost s personálem s okolím s vybavením s jídlem prostě jsme si Prahu užili se vším všudy,děkujeme všem milým lidem,kteří se o nás postarali

Poděkujte uživateli V9574DJmichaelap.
Recenzováno: 20. září 2020

Jako častí návštěvníci restaurace U kříže, jsme se rozhodli vyzkoušet i novou restauraci stejných majitelů. A velká pochvala. Bezvadní kluci a holky na place vytvářeli opravdu přátelskou až rodinnou atmosférou. Výborná jídla- pizza,pasta, klasika, takže jsme si vybrali dle aktuální chuti a s výsledkem byla maximální spokojenost. K tomu pak Výborná vína, takže se určitě budeme rádi vracet.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli 631jirkap.
Recenzováno: 10. srpna 2020

Restauraci jsem navštívila na doporučení a opravdu jsem nelitovala! Skvělé jídlo, pití, vstřícný servis, který vám splní každé přání! Rodinná atmosféra, moderní pojetí, opravdu neváhejte a přijďte, budete překvapeni, co dokáže taková restaurace nabídnout!

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli MajsiRR.
Recenzováno: 11. července 2020

Restauraci jsme s pritelem navstivili jiz nekolikrat. Bydlime kousek odtud. Vzdy jsme dostali dobre jidlo i piti. Pritel pravidelne konzumuje sve oblibene pivo a me obsluha vzdy prekvapi, jak siroky vyber vin zde maji a kazdy den nabizi neco jineho na sklenicku. Zaslouzili by si vice jak 5*. Neni co vytknout.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli Petra K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bendovka, si také prohlíželi

Už jste navštívili Bendovka? Sdílejte své zkušenosti!