“Paráda”

Yalta Craft Bistro
Č. 1 884 z 6 227 Restaurace v Praze
Popis: Vítejte zpátky doma - pod koněm - vracíme Vám Prahu! Nejhezčí zahrádka v centru Prahy - špičková moderní kuchyně pod vedením Marka Šády za bistro ceny - pěkná vína - craft pivo (ale i Plzeň) - domácí limonády (nejlepší je melounová) a usměvavý personál. Těšíme se na Vás!
Recenzováno: 15. srpna 2020

V restauraci jsem byla na večeři a na drinku. Velmi ochotný a příjemný personál. Objednala jsem si Marinovaný lososovitý pstruh v avokádu a čočce. Jako překvapení mi donesli navíc bagetu s kozím sýrem a domácí pomazánkou, která byla výtečná. Ceny jsou také přijatelné. Můžu jenom doporučit.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli S8814GDsabinab.
908kl_ra_, Marketing v zařízení Yalta Craft Bistro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. srpna 2020

Děkujeme za Vaši návštěvu. Máme radost, že se Vám u nás líbilo a byla jste spokojená. Těšíme se příště.

Recenzováno: 13. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Dobrý den, chtěl bych se podělit o absolutně dokonalý gastro zážitek v nově otevřeném Yalta craft beer bistru, kde jsme strávili opravdu fenomenálně strávený čas spolu s přáteli. Na začátek famózní zauzené máslo mi sebrali dech ve formě couvertu, co následovalo, nemám co dodat. Dokonalé snoubení chutí od polévky až po hlavní jídlo. Smekám před panem šéfkuchařem! Vše doplňoval profesionální a usměvavý personální, takže za mě jen palec nahoru! Děkuji za skvěle strávené odpoledne a budu se těšit na další návštěvu. Mohu jen doporučit!

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli 700mirekp.

My děkujeme mnohokrát za Vaši návštěvu a také za krásná slova chvály. Jsme opravdu rádi a těšíme se na Vás příště.

Datum návštěvy: září 2020
908kl_ra_, Marketing v zařízení Yalta Craft Bistro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 2 týdny

Recenzováno: před 4 týdny prostřednictvím mobilu

Datum návštěvy: září 2020
908kl_ra_, Marketing v zařízení Yalta Craft Bistro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 3 týdny

Recenzováno: 8. září 2020

Datum návštěvy: září 2020
908kl_ra_, Marketing v zařízení Yalta Craft Bistro, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. září 2020

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Yalta Craft Bistro, si také prohlíželi

Už jste navštívili Yalta Craft Bistro? Sdílejte své zkušenosti!