“V době krize...kdy si stěžují restauratéři na problém s úbytkem zákazníků”
Recenze Spravovna

Spravovna
Č. 3 627 z 6 175 Restaurace v Praze
Okolí: Žižkov
Okolí: Žižkov
Recenzováno: 22. října 2020

Ve snaze dobře se najíst a zároveň pomoci restauratérům, jsem si šel pro zklamání.. Večer, u okénka, jsem poprosil o dvě jídla, každé za 140,- Kč, deklarováno domácí sekaná v housce a hranolky, poprosil jsem v přesvědčení, že je to opravdu domácí sekaná, o sekanou s kaší, která byla též v prodeji. Druhým jídlem byl "segedínský guláš".
Vážení provozovatelé restaurace.. Nevím, jestli kontrolujte vaše kuchaře a číšníky, ale.. Odporný kus vysušené smažené placky z mletého "masa" v housce, s hranolkami. Skončilo v popelnici. Segedínský guláš, který vypadal, jako by ho už "někdo přede mnou měl" = ani jeden kousek masa!!, pouze kejda ze smetany, mouky a zelí. Větší hnus jsem nejedl, vlastně nevyhodil. Vám přeji, aby jste s tímto přístupem k vašim zákazníkům, tedy spíše podvodem na nich, nevydrželi dlouho a nebo co nejdříve procitli !!! Nestydím se napsat, že jídlo připravil někdo, kdo by měl spíš krmit prasata.

Poděkujte uživateli PeKr1971.

Recenzováno: 8. září 2020

Po dlouhé době výborný salát za normální cenu. Mají zde i speciality,které jsme zatím neochutnali,ale zní zajímavě, jako smažené dršky, kachní riletes atd. Venku plno,bohužel u celkem velmi frekventované silnice.

Datum návštěvy: září 2020
2  Poděkujte uživateli Golfistka1.
Recenzováno: 17. prosince 2020 prostřednictvím mobilu

Datum návštěvy: prosinec 2020
Recenzováno: 20. srpna 2020

Datum návštěvy: srpen 2020
Recenzováno: 19. července 2020 prostřednictvím mobilu

Datum návštěvy: červenec 2020

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Spravovna, si také prohlíželi

Už jste navštívili Spravovna? Sdílejte své zkušenosti!