“Milé posezení”

Č. 2 019 z 6 205 Restaurace v Praze
Okolí: Karlín
Okolí: Karlín
Recenzováno: 5. října 2020

Přišli jsme sice jen na kávu, ale byli jsme moc spokojeni..
Servírka byla moc milá a poradila i dezert... Čokoládové kuličky naprostá bomba. Akorát tak sladké.. A 3 určitě
Stačí ke kávě.
Cheescake by mohl být lepší.. Nebo spíš už jsme lepší měli.. Ale to je věc názoru..
Celkově fajn

Poděkujte uživateli Martina M.
Kristina_BagelLounge, Управляющий v zařízení Bagel Lounge Florenc, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. října 2020

Dobrý den, Martino, moc Vám děkujeme za recenzi, mrzí nás, že Vás naše dorty neoslovily...Myslíte si, že bychom Vás příště mohli přesvědčit o opaku?:)

Recenzováno: 2. října 2020

Návštěva na základě zkušenosti z Chebu se velice vyplatila, servis nezapomenutelný a jídlo opět v Top kvalitě.

1  Poděkujte uživateli Maly_david.
Dream03489714469, Управляющий v zařízení Bagel Lounge Florenc, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. října 2020

Dobrý den, Davide, děkujeme za Vaši milou recenzi a budeme se velice těšit na Vaši další návštěvu!
Kristina Suslova Bagel Lounge

Recenzováno: 8. října 2020 prostřednictvím mobilu

Kristina_BagelLounge, Manažer v zařízení Bagel Lounge Florenc, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. října 2020

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bagel Lounge Florenc, si také prohlíželi

Už jste navštívili Bagel Lounge Florenc? Sdílejte své zkušenosti!