“Top asijská fúze v Praze”

Ryu Fusion Sushi Kitchen Praha
Č. 4 036 z 6 209 Restaurace v Praze
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Popis: RYU Fusion Sushi Kitchen is asian style restaurant in the centre of Prague. Our wide offer includes different types of sushi (Nigiri, Maki, Sashimi, Temaki or our Special Rolls), various types of soups (Miso, Sakana, Tom Kha Gai or Mien Ga) or RYU Bowls full of sushi rice, vegetable, special unagi sauces. If you choose "take away" option, you recieve 10 % discount. Special daily menu every day.
Recenzováno: 8. října 2020

Po delší době jsem narazil na opravdovou top asijskou restauraci. Byl jsem s kamarádem, já si dal bowl, on sushi. Já byl s bowlem moc spojeny, chutnal přesně jak má (podle toho co jsem zkoušel v Thajsku). Porce spíš větší, že i já jako jedlík jsem se najedl. Kamarád byl se sushi taky velice spokojen a potom co jsem od nej vyzkoušel jedno nigiri tak musím říct, že bylo opravdu skvěle. Jen tak dál, snad si tu kvalitu udrží a rad se zde znovu ukážu.

Poděkujte uživateli xebechen.
Recenzováno: 13. října 2020 prostřednictvím mobilu

Recenzováno: 5. října 2020

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ryu Fusion Sushi Kitchen Praha, si také prohlíželi

Už jste navštívili Ryu Fusion Sushi Kitchen Praha? Sdílejte své zkušenosti!