“Nedělní program”

Pivovar Prokopák
Č. 3 764 z 6 196 Restaurace v Praze
Okolí: Praha 5
Popis: Náš pivovar se nachází v srdci malebného Prokopského údolí, v objektu bývalé prvorepublikové tančírny s hospodou. Atmosféra této lokality je naprosto jedinečná a byla stěžejní i pro stvoření našeho projektu. Konečným výsledkem je unikátní minipivovar s rodinnou atmosférou, který odkazuje na zlatou éru českého národa. A co může být víc české, než pivo…
Recenzováno: 18. října 2020 prostřednictvím mobilu

Dali jsme si procházku se známýma do Prokopského údolí a ti nám doporučili zastavit se na jídlo tady, což byla výborná volba. Když opomenu, jaká je doba Covidu a že už byla kosa a výdej pouze z okýnka, tak i přesto jídlo z krabičky na vedlejším hřišti na lavičce bylo výtečné. Dovedu si představit posezení na zahrádce v létě s partou přátel. To musí být super.

1  Poděkujte uživateli Q1137OTtom_p.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pivovar Prokopák, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pivovar Prokopák? Sdílejte své zkušenosti!