“Krásný zážitek”

La Rotonde
Kuchyně: Evropská, Česká, Mezinárodní
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Donáška, Rezervace
Okolí: Nové Město
Popis: Máte volný víkend před sebou a předpověď počasí není zrovna příznivá? Chcete zažít gastronomický zážitek při romantické večeři nebo posedět s přáteli? Hledáte ideální dárek pro své blízké či se osobně chcete zdokonalit v přípravě lákavých pokrmů? To vše a mnohem více naleznete v naší restauraci La Rotonde v Praze! Elegantní restaurace ve stylu Art Deco a držitelka několika významných ocenění. La Rotonde, nabízí vynikající výběr pokrmů z mezinárodní i místní tradiční kuchyně. Talentovaný tým kuchařů, v čele pod vedením Romana Pauluse, pro Vás připraví večer plný kulinářských zážitků, na které nikdy nezapomenete. Nabízíme vynikající výběr pokrmů z mezinárodní i místní tradiční kuchyně. Nedělní grilování, populární víkendový brunch či výborné polední menu Vám zaručí kulinářský zážitek. Vaše děti se zaručeně nebudou nudit. Mohou zde rozvíjet svou kreativitu. Děti si mohou například kreslit, vystřihovat, modelovat a hrát různé hry. O jejich zábavu bude jistě postaráno.
Recenzováno: 23. listopadu 2019

S přítelem jsme byli na večeři a byli jsme se vším maximálně spokojený. Byl to pro nás krásný a neopakovatelný zážitek. Obsluha, jídlo i atmosféra na 5 hvězdiček. Doporučujeme

Poděkujte uživateli IngTSir.

1923906 recenzí

Recenzováno: 12. listopadu 2019

Pozvali jsme na narozeninovou oslavu několik přátel na nedělní bruch. My jsme již několikrát absolvovali, věděli jsme, co můžeme očekávat - krásné prostředí, široký výběr vynikajících jídel a nabídku kvalitních vín a milou profesionální obsluhu. Nicméně přátelé byli nadšeni, že v centru Prahy je takové klidné prvorepublikové místo se službami na vysoké úrovni. Všem jednoznačně doporučujeme!

Poděkujte uživateli Radmila3.
Recenzováno: 11. listopadu 2019

Skvělé jídlo, velmi milý personál, krásné prostory. Přijít sem na brunch je krásný zážitek, který hned tak nezapomenete.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli Ferdinandbetlach.
Recenzováno: 9. listopadu 2019

Úžasný zážitek při víkendovém brunchi. Nádherné prostředí a nejmilejší obsluha, co jsem asi zažila. A jídlo prvotřídní... Člověk se zde cítí jako princ/ezna a tak to má být! Děkujeme ♥️

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Teereezaa123.
Recenzováno: 22. října 2019

Pravidelně se v La Rotonde scházíme s celou rodinou, včetně dětí. Krásné prostředí, skvělé jídlo a úžasný servis za odpovídající cenu. Víkendový brunch zde každopádně doporučuji.

Poděkujte uživateli Milena Š.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo La Rotonde, si také prohlíželi

Už jste navštívili La Rotonde? Sdílejte své zkušenosti!