“3 druhy”
Recenze Susta Strudl

Susta Strudl
Č. 15 z 40 Pekárna v Praze
Recenzováno: 12. března 2018

Dnes zase jsem neodolal a když už jsem byl na dolním Žižkově, musel jsem koupit. Jsou tu tři druhy, tvarohový, makový a klasika jablko. Cena 50 Kč, což není mnoho za čerstvý štůdl. A hlavně snad pokaždé je ještě teplý. Co dodat - má jednu obrovskou chybu, nevydrží nikdy do druhého dne a kolikrát ani nepřežije dvě hodiny od nákupu.

Poděkujte uživateli Jan H.

Recenzováno: 30. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

V žádném případě nemohu nikdy vynechat koupi ještě teplého štrůdlu. Je prostě vynikající a většinou ještě teplý. Vždy si jím zpříjemním návštěvu mého zubaře, který je poblíž. Beru vždy od každého jeden a musíme se hodně držet, abychom je nesnedli najednou! Taky ochutnejte!

Poděkujte uživateli Petr M.
Recenzováno: 5. července 2017

Náš nejoblíbenějš štrůdl je tvarohový, vždycky ještě teplý. Poctivá porce náplně v každém štrůdlu.Líbí se mi i balení do papíru.

Poděkujte uživateli Tereza P.
Recenzováno: 25. ledna 2017

Neznám lepší štrúdl, než od pana Šusty, navíc je ve velmi dobré cenové relaci.
Od té doby, co jsem štrúdlárnu objevila, vlastní už nepeču.

Poděkujte uživateli Yveta58.
Recenzováno: 13. října 2016 prostřednictvím mobilu

Štrúdl, který se dědí z otce na syna. Malinké, zapadlé a nevýrazné okénko ve kterém se skrývá nejlepší štrúdl z Prahy. Těsto je tenoučké a náplň doslova narvaná. Makový za 50,- tvarohový 48,- a jablečný za 46,- Kč. Velikost cca 40cm. Doporučuji všem.

1  Poděkujte uživateli michael_plouu.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Susta Strudl, si také prohlíželi

Už jste navštívili Susta Strudl? Sdílejte své zkušenosti!