“Výborné!😁”

Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Venkovní posezení, Rezervace
Okolí: Malá Strana
Člen TripAdvisoru
Recenzováno: 6. března 2018 prostřednictvím mobilu

Super jídlo, pivo i obsluha! Vše výborné, chutné a rychlé. Ceny lidové. Těšíme se na další návštěvu.

Poděkujte uživateli Člen TripAdvisoru.

Recenzováno: 30. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Velmi příjemná malá restaurace blízko pražského hradu. Vaří klasickou českou kuchyni.
Restauraci jsem našel díky recenzi na Trip Adviser a byl to dobrý tip. Dali jsme si rodinný oběd. Jídlo bylo dobré. Celá rodina byla spokojená.
Výborný poměr cena kvalita.

Poděkujte uživateli Petr S.
Recenzováno: 19. října 2017 prostřednictvím mobilu

K Magistru Kelly jsme zašli díky TripAdviseru při cestě na hrad a musím říct, ze nezklamali. Menší prostor, ale v podzimním čase teploucko, skvělá obsluha, cítili jsme se velmi příjemne a přátelsky, výborne pivo, šli jsme jen na jedno a nakonec z toho byl předkrm, hlavní chod i zakusek. To myslím mluví za vše :D Poctivá a velmi chutná kuchyně. Ještě jednou díky panu cisnikovi!

1  Poděkujte uživateli Pavla P.
Recenzováno: 9. září 2017 prostřednictvím mobilu

Nejlepší koleno co jsem kdy jedl! Navíc přijatelné ceny a moc příjemná atmosféra. Skvělé, na to že jste pár metrů od pražského hradu.

Poděkujte uživateli miguelH001.
Recenzováno: 2. září 2017 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsme navštívili 2x za 2 dny. Úžasný! Skvělé, levné jídlo, úžasná obsluha, příjemné místečko. Doporučuji všem! Já se sem budu určitě vracet pokaždé navštívim-li Prahu.

Poděkujte uživateli Kristye S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Magistra Kelly, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Magistra Kelly? Sdílejte své zkušenosti!