“Výborné!😁”

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Venkovní posezení, Rezervace
Okolí: Praha 1 (centrum)
Recenzováno: 6. března 2018 prostřednictvím mobilu

Super jídlo, pivo i obsluha! Vše výborné, chutné a rychlé. Ceny lidové. Těšíme se na další návštěvu.

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli Wanderer758475.

Recenzováno: 30. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Velmi příjemná malá restaurace blízko pražského hradu. Vaří klasickou českou kuchyni.
Restauraci jsem našel díky recenzi na Trip Adviser a byl to dobrý tip. Dali jsme si rodinný oběd. Jídlo bylo dobré. Celá rodina byla spokojená.
Výborný poměr cena kvalita.

Datum návštěvy: leden 2018
Poděkujte uživateli Saso1234567890.
Recenzováno: 19. října 2017 prostřednictvím mobilu

K Magistru Kelly jsme zašli díky TripAdviseru při cestě na hrad a musím říct, ze nezklamali. Menší prostor, ale v podzimním čase teploucko, skvělá obsluha, cítili jsme se velmi příjemne a přátelsky, výborne pivo, šli jsme jen na jedno a nakonec z toho byl předkrm, hlavní chod i zakusek. To myslím mluví za vše :D Poctivá a velmi chutná kuchyně. Ještě jednou díky panu cisnikovi!

Datum návštěvy: říjen 2017
1  Poděkujte uživateli 251pavlap.
Recenzováno: 12. září 2017 prostřednictvím mobilu

Navštívil jsem Restauraci U Magistra Kelly obsluha byla velice pozorná servis jídel byl velice rychlí a nevšedně lahodné. Vřele doporučuji všem kteří budete na Malé Straně hledat klidnou restauraci.

Datum návštěvy: září 2017
1  Poděkujte uživateli Jiri3891.
Recenzováno: 9. září 2017 prostřednictvím mobilu

Nejlepší koleno co jsem kdy jedl! Navíc přijatelné ceny a moc příjemná atmosféra. Skvělé, na to že jste pár metrů od pražského hradu.

Datum návštěvy: září 2017
Poděkujte uživateli miguelH001.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Magistra Kelly, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Magistra Kelly? Sdílejte své zkušenosti!