“Zprvu nedůvěra”

Pivnice Štupartská
Kuchyně: Středoevropská
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Rezervace
Recenzováno: 21. prosince 2016

která se postupně rozptýlila v dobře ošetřeném pivu a velmi dobrém jídle. Přesto, že jsme seděli v kuřácké části restaurace nebyli jsme kouřem obtěžováni. Odsávání asi opravdu funguje. Nefiltrované pivo má od nás za 1!. Vepřová panenka a další jídla také. Výhled do ulice, kde můžete při jídle a pití sledovat pražské panoptikum je třešničkou na dortu .-). Interiér restaurace je mi sympatický, já zkrátka dřevo rád. Personál v pohodě, občas by neškodilo více úsměvu, ale kdo z nás má každý den náladu na tlemení se od ucha k uchu.

1  Poděkujte uživateli Milan V.

Recenzováno: 2. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

Dekujeme cisnikovi Radkovi za dnešní super rychlou a milou obsluhu!!! Plná hospoda a i tak jsme dostali pivo do par minut potom, co jsme zasedli za stůl... Druhe dokonce za pár vteřin. Jojo tady vi jak na to! Děkujeme!!! :-)

Poděkujte uživateli Mirka V.
Recenzováno: 2. listopadu 2016

Byli jsme zde na pivku s kamarády, pivečko z tanku bylo výborné. Měli jsme tour de beer tak jsme nejedli, ale určitě jsme se domluvili, že zde navštívíme i na jídlo ..

4  Poděkujte uživateli Martin K.
Recenzováno: před 5 dny prostřednictvím mobilu

Poděkujte uživateli Tntraveler207.
Recenzováno: před 6 dny

Poděkujte uživateli mrax.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pivnice Štupartská , si také prohlíželi

Už jste navštívili Pivnice Štupartská ? Sdílejte své zkušenosti!