Recenzováno: 10. července 2017

V tomto hotelu jsme měli svatební oslavu. Nevím, co napsat- jen DĚKUJEME, DĚKUJEME. Prostředí nádherné, služby vynikající, jídlo naprostá delikatesa, ubytování - velký prostor, komfort a čistota, personál - úúúžasnýýý, vstřícný, milý, srdečný, laskavý, pozorný- skládáme velkou poklonu a majiteli děkujeme. Pokud Praha, tak jedině tento hotel.

Tip ohledně pokoje: myslím, že všechny pokoje jsou super
Datum pobytu: červenec 2017
Poděkujte uživateli Věra K.
Recenzováno: 12. června 2017

Hotel doporučuji všem, kteří si chtějí odpočinout od ruchu velkoměsta a přespat v klidu. Je umístěn mezi vzrostlými stromy, obklopen květinami. Krásná letní terasa, pro děti menší hřiště s trampolínou, pěkný adventure golf. Pokoje jsou dobře izolované, ruch z okolních pokojů jsme neslyšeli (pokoj v 2. patře). Velmi příjemný personál, skvěle fungující shuttle bus z nádraží Holešovice. Následující den nás zavezli do ZOO a ze ZOO odvezli i s kufry přímo na hlavní nádraží. Výborná kuchyně, bohatá snídaně. Doporučuji zejména rodinám s dětmi, kteří plánují navštívit pražskou ZOO. Těm, kteří chtějí prožít ruch velkoměsta určitě ne. Jediným mínusem byla studená vířivka - voda jen 29 stupňů, bazén byl teplejší, tam je voda 32 stupňů.

Datum pobytu: červen 2017
1  Poděkujte uživateli kruvka.
Recenzováno: 20. května 2017 prostřednictvím mobilu

Velmi příjemné místo s úžasnou atmosférou. Personál je milý, vstřícný a ochotný. Výborná kuchyně a výběr vín. Bazén se slanou vodou je příjemný bonus. Z pokojů je krásný výhled na vzrostlé kaštany ☺️.

Datum pobytu: květen 2017
Poděkujte uživateli Hapta.
Recenzováno: 25. dubna 2016

Krásné prostředí, milá obsluha, která pomohla a poradila, když bylo třeba. Výborné jídlo. Možnost dětského koutku pro děti a venku mini golf, nebo bowlingová dráha, takže si každý vybere. Klidné prostředí a dobrá dostupnost.

Datum pobytu: březen 2016
Poděkujte uživateli Lucka J.
Recenzováno: 20. srpna 2015 prostřednictvím mobilu

Příjemný hotel, vstřícný personál, bezproblémové parkování, dobrá restaurace. Jen příjezdová cesta trochu složitější. Bowling, bazén, vířivka, sauna, minigolf. Pro služební cesty naprosto vyhovující. Bývá tu občas víc rodin s dětmi, ale vzhledem k silným zdem historické budovy naprostý klid. Občas zde také přespáváme i s rodinou (děti 5let a 1rok) a nebojím se, že někoho budeme rušit. :-)

Datum pobytu: srpen 2015
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně