“Spokojenost”

Kuchyně: Česká
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Malá Strana
Recenzováno: 26. července 2018 prostřednictvím mobilu

Dnes jsem byla s celou rodinou v této restauraci. I když bylo hodně lidí, obsluha byla rychlá a příjemná.
Doporučila mi ji kamarádka a ráda bych ji doporučila dále.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli myskahermanova.

Recenzováno: 20. května 2018

Krásné místo k posezení. Levné jídlo i pivo. Příjemná obsluha. Rodinné prostředí. Velmi doporučuji k návštěvě.

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Jakub Š.
Recenzováno: 12. září 2017 prostřednictvím mobilu

Navštívil jsem Restauraci U Magistra Kelly obsluha byla velice pozorná servis jídel byl velice rychlí a nevšedně lahodné. Vřele doporučuji všem kteří budete na Malé Straně hledat klidnou restauraci.

Datum návštěvy: září 2017
1  Poděkujte uživateli Jiri3891.
Recenzováno: 25. dubna 2017

Vhodné prostředí na likvidaci hladu a žízně. S obsluhou taky plná spokojenost.
Určitě přijdu zas. Navíc se mě líbila stylovost Restaurace.

Datum návštěvy: březen 2017
Poděkujte uživateli chuze01.
Recenzováno: 11. dubna 2017

Skvělé místo na pivo, zahrádka, rodinná atmosféra a to nejskvělejší české jídlo. Fakt. A k tomu všechno za hubičku. Co víc si přát.

Datum návštěvy: duben 2017
Poděkujte uživateli KamilaF1.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Magistra Kelly, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Magistra Kelly? Sdílejte své zkušenosti!