“Naprostá klasika ;-)”

Kuchyně: Česká
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Hradčany a Letná
Recenzováno: 1. října 2017

Jedinečná atmosféra staré Prahy, kterých už moc není. Skvělé pivo a báječná obsluha!!! Nejde vynechat při návštěvě Prahy...

Poděkujte uživateli Pavel S.

Recenzováno: 18. září 2017

NAŠE SRDCOVKA!!!Poprvé jsem myslel,že i na mě je moc retro))),ale pak poznal obsluhu,štamgasty a vrátil se atmosférou do mládí)))Pivo tady a U JELÍNKŮ bezkonkurenční))))Je to tu silně návykovéééé)

Poděkujte uživateli stefanklima2017.
Recenzováno: 4. května 2017

Zde nezestárnete, vždy vás to hodí do doby mládí, dětství...Takhle si pamatuji hospody já - super pivo, řeči o čemkoliv, místo setkání všech potřebných a pochutiny, které miluji dodnes - tlačenka, utopenci..v super kvalitě i ceně a hospodskej je tady hospodskej :-) je to zkrátka hospoda sousedská a nikoliv turistická!!!

1  Poděkujte uživateli somicek.
Recenzováno: 27. dubna 2017

Nádherné typicky hospodské prostředí. Pochutiny k pivu typicky české. Na lokalitu i dobré ceny. Asi budu navštěvovat při každé cestě do Prahy.

Bohužel v rubrice kdy proběhla návštěva chybí kategorie pravidelně, opakovaně !

Poděkujte uživateli chuze01.
Recenzováno: 26. dubna 2017

Můžu říct, že jsem byla poprvé....je to typická hospoda, kam by nekuřák nezavítal...je pravda, že je tam hluk a díky kuřákům i smrad (ač jsem kuřák, z počátku mě to iritovalo), pak ovšem uvidíte ceny a najednou je vám to je jedno....je to na Praze 1, kousek od Malostranského náměstí, a v Praze si už asi nikde nedáte vodku (finlandia) s kvalitním pomerančovým džusem za celkovou cenu 45 czk....nejedla jsem bohužel, ale např. pečené koleno 300g za 90 czk to je též velmi velmi krásná cena....mám v plánu se tam zase někdy objevit a ochutnat i jídlo.

Poděkujte uživateli AliceGrade.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Hrocha, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Hrocha? Sdílejte své zkušenosti!