“Slušná klasika”

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Malá Strana
Recenzováno: 30. března 2017

Klasická česká kuchyně. Jídlo zde nijak nepřekvapí, ale ani neurazí. Pokud jste v okolí, tak určitě zajděte zahnat hlad a žízeň. Na čepu mají pivo Ferdinand, které je celkem chutné a je příjemnou alternativou k jinak hojně rozšířené Plzni.

Poděkujte uživateli FilipCech.

Recenzováno: 11. ledna 2016

Pokud má někdo vyloženě rád českou klasiku, jako jsou vepřová kolena, guláš atd. mohu jenom doporučit, k tomu mohu také doporučit výborné pivečko.

1  Poděkujte uživateli Barbora T.
Recenzováno: 8. ledna 2016

Pracuji v centru Prahy a tuto restauraci navštěvuji často především na oběd. Specializují se na českou kuchyni, kterou dělají velmi dobře a za přijatelnou cenu. Denní menu se pohybuje okolo cca 100 Kč. Obsluha je rychlá a milá. Doporučuji!

Poděkujte uživateli Tina P.
Recenzováno: 11. října 2015 prostřednictvím mobilu

Nejlepší pivo jaké jsem kdy pil.Nejsem pivař ale kolega z práce mi doporučil tuto značku.Poté jsme zašli na cepovaneho a k tomu gulášek.Skvělé! Několikrát jsem se vrátil a vždy se budu vracet protože restaurace v centru s pěknými cenami,skvělou kuchyní a supr servisem to chceš!!

Poděkujte uživateli Slávek K.
Recenzováno: 2. října 2015 prostřednictvím mobilu

Tradiční česká kuchyně. Velmi chutná. A co je skvěle, není zaměřená jen na turisty. Najíte se tu za rozumnou cenu - denní menu do 100,-CZK.

Poděkujte uživateli Jana K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ferdinanda, si také prohlíželi

Už jste navštívili Ferdinanda? Sdílejte své zkušenosti!