Recenzováno: 22. října 2017

V hotelu jsme byli s rodinou 3 dny v říjnu 2017. Na fotkách vypadá hotel moderně, nově, zrekonstruovaně. Ve skutečnosti ale není vše tak, jak se zdá být. Pokoje byly sice čisté, uklizené, ale v koupelně nám tekl radiátor a špatně dovíraly dveře. Nábytek je už starší.

Co se týče jednotlivých pokojů - zdi jsou "jako z papíru". Měli jsme hlučnější sousedy, kteří se rádi bavili dlouho do noci a slyšeli jsme téměř každé slovo. Pokoj pro 3 osoby je prostorný, dalo by se v něm i tančit :) S pokojem pro 2 osoby už to tak dobré nebylo. V podstatě jen místo na postel, žádná předsíň ani volný prostor, je to opravdu jen malý pokojíček na přespání.

Snídaně - vybere si každý, snídaně se obměňovaly. Pochutnali jsme si. Káva, voda, čaj, džusy, sladké pečivo, koblihy, koláče, pečivo, několik druhů salámů i sýrů, jogurty, ovoce, zelenina, vajíčka na všechny způsoby atd. Opravdu bylo z čeho vybírat.

Hotel se nachází v blízkosti metra Jiřího z Poděbrad (3 minuty pěšky).

Tip ohledně pokoje: výborná poloha
Datum pobytu: říjen 2017
Poděkujte uživateli LenickaF.
Recenzováno: 11. srpna 2017

Jakožto spíše náročnější zákazník jsem si samozřejmě všimla staršího nábytku, špinavých stěn, netěsnících dveří, chrastivé klimatizace atp. ale zároveň musím podotknout, že jsme hotel vybrali z důvodu vysoké obsazenosti konkurence, takže jsme moc nečekali.

Nicméně koupelna čistá, slušná a postel velmi čistá a velmi pohodlná ! Klimatizace chrastila ale na druhou stranu tam bylo, což jsme v těch vedrech velmi ocenili. Snídaně nadmíru překvapila a může konkurovat i dražším nebo luxusnějším hotelům. K lokalitě není co dodat, kousek asi úplně všude. Personál ochotný.

Tip ohledně pokoje: My měli pokoj s novějším nábytkem v 5. patře
Datum pobytu: srpen 2017
1  Poděkujte uživateli Karolína A.
Recenzováno: 12. července 2017 prostřednictvím mobilu

Na fotografiích působí mnohem modernějším dojmem než ve skutečnosti. Ošuntělý nábytek, předpotopní okna. Klima nebyla, takže při otevřeném oknu velký hluk z ulice. Minikoupelna čistá. Postele čisté a pohodlné. Výborná lokalita, blízko metra.

Datum pobytu: červenec 2017
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli tom733.
Recenzováno: 21. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

S ubytováním jsme byli velice spokojeni.
I když se jedná o menší hotel se starým nábytkem, vše bylo v perfektním stavu. Především chceme pochválit 100% čistotu celého hotelu, ochotný a milý personál a bohatou snídani. O víkendech je možné parkovat zdarma v celé ulici před hotelem nebo za menší příplatek přímo ve dvoře v hotelu.

Doporučujeme!

Datum pobytu: listopad 2016
Poděkujte uživateli Tomáš B.
Recenzováno: 18. června 2016 prostřednictvím mobilu

Útulný hotel v centru Prahy.Vynikající dopravní dostupnost metrem i tramvají.Pohodlná postel a velká satelitní LCD televize.Ráno bohatá snídaně.Hotel se nachází u metra Jiřího z Poděbrad.Hotel se specializuje na italskou klientelu.Milá obsluha na recepci.Vynikající poměr kvality a ceny.

Datum pobytu: duben 2016
Poděkujte uživateli 798lukasj.