Recenzováno: 25. května 2018

Ubytování v tomto hotelu bylo skvělé. Milý a ochotný personál, pokoj dobře vybavený, čistý, ranní snídaně v příjemném prostředí, bohatý výběr všeho, na co má člověk chuť. Hotel všem vřele doporučuji a sama se sem budu ráda vracet.

Datum pobytu: květen 2018
Poděkujte uživateli Marcela M.
Recenzováno: 22. března 2018

V hotelu jsme strávili víkend a s jeho službami a s neskutečně ochotným personálem se nedá vůbec nic vytknou.Pokoje i ekonomy jsou prostorné a čisté.Po celém hotelu vynikající Wifi .Za příplatek je parking .Snídaně ,opravdu bohatý výběr a množství, Rád se budu do toho to hotelu vracet a mohu doporučit všem co chtějí za rozumnou cenu ubytování v centru Prahy s vynikají dopravní obslužností.

Tip ohledně pokoje: Do nejvyššího patra nejede výtah
Datum pobytu: březen 2018
Poděkujte uživateli Arsenal65.
Recenzováno: 20. února 2018

Hotel příjemně překvapil. Hezké stylové pokoje, velmi příjemná obsluha, vynikající snídaně s obrovským výběrem. Chválím možnost parkovat ve dvoře hotelu na uzavřeném a hlídaném parkovišti. Dostupnost také skvělá. Pár minut na metro i tramvaj. Přímo do historického centra maximálně půl hodiny klidnou chůzí.

Datum pobytu: únor 2018
Poděkujte uživateli Ondřej B.
Recenzováno: 22. října 2017

V hotelu jsme byli s rodinou 3 dny v říjnu 2017. Na fotkách vypadá hotel moderně, nově, zrekonstruovaně. Ve skutečnosti ale není vše tak, jak se zdá být. Pokoje byly sice čisté, uklizené, ale v koupelně nám tekl radiátor a špatně dovíraly dveře. Nábytek je už starší.

Co se týče jednotlivých pokojů - zdi jsou "jako z papíru". Měli jsme hlučnější sousedy, kteří se rádi bavili dlouho do noci a slyšeli jsme téměř každé slovo. Pokoj pro 3 osoby je prostorný, dalo by se v něm i tančit :) S pokojem pro 2 osoby už to tak dobré nebylo. V podstatě jen místo na postel, žádná předsíň ani volný prostor, je to opravdu jen malý pokojíček na přespání.

Snídaně - vybere si každý, snídaně se obměňovaly. Pochutnali jsme si. Káva, voda, čaj, džusy, sladké pečivo, koblihy, koláče, pečivo, několik druhů salámů i sýrů, jogurty, ovoce, zelenina, vajíčka na všechny způsoby atd. Opravdu bylo z čeho vybírat.

Hotel se nachází v blízkosti metra Jiřího z Poděbrad (3 minuty pěšky).

Tip ohledně pokoje: výborná poloha
Datum pobytu: říjen 2017
Poděkujte uživateli LenickaF.
Recenzováno: 11. srpna 2017

Jakožto spíše náročnější zákazník jsem si samozřejmě všimla staršího nábytku, špinavých stěn, netěsnících dveří, chrastivé klimatizace atp. ale zároveň musím podotknout, že jsme hotel vybrali z důvodu vysoké obsazenosti konkurence, takže jsme moc nečekali.

Nicméně koupelna čistá, slušná a postel velmi čistá a velmi pohodlná ! Klimatizace chrastila ale na druhou stranu tam bylo, což jsme v těch vedrech velmi ocenili. Snídaně nadmíru překvapila a může konkurovat i dražším nebo luxusnějším hotelům. K lokalitě není co dodat, kousek asi úplně všude. Personál ochotný.

Tip ohledně pokoje: My měli pokoj s novějším nábytkem v 5. patře
Datum pobytu: srpen 2017
1  Poděkujte uživateli Karolína A.