“Za mě dobrý ”

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Recenzováno: 30. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Pozdní oběd. Burger, hranolky. Jako pozornost kuchaře výtečná tlačenka s cibulí. Propečenost burgeru nikdo neřešil, default medium a dobrý. Obsluha milá a ochotná. Příjemné prostředí a ještě sympatičtější ceny. Snad jen drobná výtka v podobě absence ubrousků na toaletě.

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli padera.

Recenzováno: 12. prosince 2018

Slušné ceny, dobré jídlo, dá se na oběd či večeři, je to taková skoroklasika nezklame, celkem běžný standart

Datum návštěvy: leden 2018
Poděkujte uživateli evzat.
Recenzováno: 12. prosince 2018 prostřednictvím mobilu

Prostredi hezke, v restauraci v 18 h celkem 5 hostu, posazeni ke stolu a po 15 min absolutniho nezajmu ze strany personalu odchod, vycepni celou dobu sledoval display telefonu.

Datum návštěvy: prosinec 2018
1  Poděkujte uživateli mirkohulek.
Recenzováno: 29. října 2018

Uspořádali jsme rodinnou oslavu narozenin a proběhlo to na jedničku tedy na pět puntíků;)) Obsluha je profesionální, vše na úrovni.

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli Berenika L.
Recenzováno: 4. října 2018

Dnes jsem povečeřel na základě zde zveřejněných recenzí a musím přiznat, že jsem byl víc než spokojen. Personál je fakt milý a profi.

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli Karel K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Bulínů, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Bulínů? Sdílejte své zkušenosti!