“Good”

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Recenzováno: 22. února 2019 prostřednictvím mobilu

Super restaurace s autentickym interierem. Budeme se opet vracet. Jidlo super a obsluha excelentní..

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli 113p_ak.

Recenzováno: 13. února 2019 prostřednictvím mobilu

Jedna z nejhorších zkušeností, co se nám v restauraci stala. O to hůř, že jsme si tuto restauraci s přítelem vybrali k oslavě našeho prvního výročí. Všechno bylo super, do doby než přišel neochotný a protivný pan číšník. Objednali jsme si a jídlo nám donesl během 10 minut? Zvláštní... Maso bylo sirové, hříbková “omáčka” nechutná a přesolená a brambory studené. A jídlo naproti?? Tvrdé a vysušené knedlíky... Mojito za 130,- jsem si vážně nedala nealko, ale nejspíš bylo! Plzeň máte výbornou, jde vidět, že se nedělá u vás.
Jelikož jsme se nechtěli dohadovat s výše zmiňovaným, napruženým panem číšníkem a kazit si večer ještě víc, jídlo jsme neodevzdali, avšak ani nesnědli a zaplatili v plné výši. Hodnota jídla a obsluhy rozhodně nebyla cca 900,-!! Nehledě na to, že zmiňovaný číšník mě celou dobu pozoroval a neustále něco špital kolegům, je úplně jedno co řešili, ale toto chování je opravdu nevhodné!! Z restaurace jsem odcházela se slzama v očích, NIKDY víc!! (Foto bez úpravy)

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli leonessha.
Recenzováno: 30. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Pozdní oběd. Burger, hranolky. Jako pozornost kuchaře výtečná tlačenka s cibulí. Propečenost burgeru nikdo neřešil, default medium a dobrý. Obsluha milá a ochotná. Příjemné prostředí a ještě sympatičtější ceny. Snad jen drobná výtka v podobě absence ubrousků na toaletě.

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli padera.
Recenzováno: 12. prosince 2018

Slušné ceny, dobré jídlo, dá se na oběd či večeři, je to taková skoroklasika nezklame, celkem běžný standart

Datum návštěvy: leden 2018
Poděkujte uživateli evzat.
Recenzováno: 12. prosince 2018 prostřednictvím mobilu

Prostredi hezke, v restauraci v 18 h celkem 5 hostu, posazeni ke stolu a po 15 min absolutniho nezajmu ze strany personalu odchod, vycepni celou dobu sledoval display telefonu.

Datum návštěvy: prosinec 2018
1  Poděkujte uživateli mirkohulek.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Bulínů, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Bulínů? Sdílejte své zkušenosti!