“dobré jídlo”

Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Rezervace
Recenzováno: 3. září 2017

při svých obchodních toulkách Prahou jsem již po druhé zavítal do Old Town, jídlo bylo skvělé, příjemný personál,
hezký výhledn na Celetnou ulici, hudba dokreslovala pohodovou atmosféru, určitě přijdu zas

Poděkujte uživateli joohan58.

Recenzováno: 19. prosince 2016

Byli jsme tady s přítelem o víkendu na oběd, jídlo bylo chutné a hezky upraveno na talíři, obsluha milá a profesionální.
V přední části restaurace s výhledem do Celetné bylo téměř prázdno, takže příjemné soukromí. Vzhledem k lokalitě doporučuji využít i jen jako "break" na kávu a zákusek při toulkách centrem.

Poděkujte uživateli Danielle P.
Recenzováno: 2. června 2016

Přijemné prostředí v centru Prahy. Skvělé místo pro oslavy, stůl jsme si dopředu rezervovali přes internet. S rodinou jsme zde slavili 19.května promoci. Všichni včetně naší babičky jsme byli velice spokojení . Měli jsme večeři o třech chodech, jídlo bylo chutné a servis rychlý. Obsluhoval nás přátelský a profesionální číšník. Určitě doporučiji! My také přijdeme zas.

Poděkujte uživateli klarinetklara4.
Recenzováno: 13. května 2018 prostřednictvím mobilu

Recenzováno: 7. května 2018

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bohemica Old Town, si také prohlíželi

Už jste navštívili Bohemica Old Town? Sdílejte své zkušenosti!