“Každý si tohoto kocoura oblíbil ”
Recenze Mlsnej kocour

Mlsnej kocour
Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Recenzováno: 27. února 2019 prostřednictvím mobilu

Máme firmu za rohem. Já sem chodím k plné spokojenosti s jídlem i obsluhou již druhý rok. Děláme tu i týmové obědy, vodíme sem obchodní partnery... a všichni též plně spokojeni. Je tu vždy skoro plno, což svědčí o kvalitě podniku. Doporučujeme i nadále!

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli TomasF16.

Recenzováno: 5. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Po 45 minutách za námi přišla obsluha, že se objednávká vytratila a odešli jsme hladoví. Ostatní hosté čekali taky přes půl hodiny na jidlo. V 15 hodin mimo špičku

Datum návštěvy: leden 2019
1  Poděkujte uživateli Zuzanka T.
Recenzováno: 3. ledna 2019

Měli jsme předem rezervovaná místa na oběd a vypadalo to, že jsme kuchaře překvapili jako metaře sníh v zimě. Na oběd jsme čekali 55 minut, když ho donesli, byl vlažný. Škoda, šťavnatá krkovička na grilu by jinak byla velmi chutná. Dezert byly horké maliny se zmrzlinou a se šlehačkou, byl servírován v hořčičné skleničce, maliny tam byly asi tak dvě a byly studené.

Datum návštěvy: prosinec 2018
1  Poděkujte uživateli Ivana B.
Recenzováno: 27. prosince 2018 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsme navštívili v prosinci s přáteli. Byli jsme moc spokojeni. Pochutnali jsme si a obsluha byla úžasná. Všem vřele doporučuji.

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Jana P.
Recenzováno: 6. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Jiz nikdy více. Vsude maji naschval rezervaci a pokud prijdete jen na pivo tak vas nepusti sednout a odkazi ze nemate rezervaci. Stejny trik jak za komunistů. A cekaji na cizince kteri si tam daji pivo a večeří. Tem ochotne umozni si sednout i bez rezervace. Po premlouvani jsem se usadil ze si dam jidlo. A vybral jsem si koleno. Po chvilce čekání mi bylo receno ze neni tak jsem si objednalsmes řízků. A po hodine mi servirka donesla veprove koleno ze to byla pry jeji porce a ze tedy jedno koleno zbylo. No a pribplaceni mi donesla úplně jiny ucet. Takze klasika. Stare casy se vraci K memu udivu se mi neco podobneho stalo i na Staromestskem náměstí v jine restauraci.

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli Ludek F.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Mlsnej kocour, si také prohlíželi

Už jste navštívili Mlsnej kocour? Sdílejte své zkušenosti!