“Příjemné posezení u pivka :)”

Planeta Žižkov
Kuchyně: Mezinárodní
Vhodné pro: Barová scéna
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Praha 3
Recenzováno: 28. září 2016

Příjemné posezení u pivka s přáteli. Příjemná obsluha. Určitě bych doporučila. Hezké prostředí pro mladé lidi :).

Poděkujte uživateli IvPa.

Recenzováno: 21. září 2016

Tvrzeni ze, kdyz dostanu posledni pivo, tak jsem si vytahl Cerneho Petra me opravdu prekvapilo. Arogantni obsluha, co tvrdi, ze posledni 2 piva nalije komukoliv, jelikoz on to platit nebude je vrchol. Doporucoval bych panu majiteli tento personal vyhodit, jelikoz prichazi o klienty a trzbu. NIKDY VIC!!!!!!!

4  Poděkujte uživateli Jeníček K.
Recenzováno: 5. srpna 2016

Dobry den,
včera jsme navštívily tuto restauraci
chodíme tam par let,
4.08.16 nás obsluhoval nejhorší číšník na celém Žižkove.
Je vysoké postavy není České národnosti!
Arogantní

1  Poděkujte uživateli Vasyl R.
Recenzováno: 9. května 2016

Restaurace nabízí dobrá a chutná jídla, včetně poledních menu. Kromě sezení vevnitř je v letních měsících otevřená i zahrádka. Přestože ta je poblíž rušné silnice, nabízí i tak příjemné posezení při jídle a pití. Ceny jsou velmi přijatelné.

Poděkujte uživateli Petr J.
Recenzováno: 23. prosince 2015 prostřednictvím mobilu

Pokud se člověk přenese přes to, že interiér vypadá jako "zaplivaná putika", tak si člověk musí všimnout, že je všude čisto, že je zde vynikající pivo a kuchyně také. Vyzkoušel jsem několikrát burger, ale i hovězí guláš nebo řizek a bramborový salát. Vždycky to bylo vynikající!

Poděkujte uživateli Tomáš B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Planeta Žižkov, si také prohlíželi

Už jste navštívili Planeta Žižkov? Sdílejte své zkušenosti!