“Slušná kvalita za rozumnou cenu”

Kočár z Vídně
Kuchyně: Rakouská, Evropská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Malá Strana
Recenzováno: 11. října 2017

Stylová restaurace v krásném prostředí, nedaleko Karlova mostu. Výborné polévky, řízky, tafelspitz nebo šneci. Dobré jsou i předkrmy - sulc nebo salát s kozím sýrem.

Poděkujte uživateli Martin C.

Recenzováno: 10. července 2017 prostřednictvím mobilu

O vikendu jsme navštívily Prahu s kamarádkamy a navštívily jsme tuhle restauraci. Byly jsme mile překvapeny. Vše splnilo naše očekáváni. Vřele doporučujeme!!!

2  Poděkujte uživateli Aneta1504.
Recenzováno: 7. července 2017 prostřednictvím mobilu

Dnešní návštěvu jsme si dokonale užili . Skvělá káva , desert a obsluhující personál taky . Doporučujeme !!!

1  Poděkujte uživateli Jaroslav1970.
Recenzováno: 20. června 2017

Velmi příjemná restaurace se zahrádkou přímo u Karlova mostu. Příjemné víkendové posezení. Dali jsme si s partnerkou Vídeňský řízek s Vídeňským odlehčeným salátem. Bylo to pravdu výborné a velká porce. Jako sladkou tečku nám slečna, která nás obsluhovala doporučila jablečný štrůdl s vanilkovou omáčkou - výborný . Mohu určitě doporučit, navštívili jsme hodně restaurací v Praze a ještě nikde nebyl tak příjemný personál. Děkujeme.

1  Poděkujte uživateli samspi.
Recenzováno: 20. června 2017

Toto místo jsem o víkendu navštívil s přítelkyní poprvé a byli jsme opravdu nadšeni, jak z jídla, tak z obsluhy. Vše bylo na jedničku, určitě doporučuji, už je málo takových podniků s tak příjemným personálem. Slečna, která nás obsluhovala nám na závěr doporučila moc dobrý štrůdl.
Děkujeme a určitě znovu navštívíme.

Poděkujte uživateli Honza M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kočár z Vídně, si také prohlíželi

Už jste navštívili Kočár z Vídně? Sdílejte své zkušenosti!