“Super burgery i obsluha”
Recenze Serial Burgers

Serial Burgers
Kuchyně: Evropská, Česká, Bar, Kavárna
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Večeře, Rezervace
Okolí: Nové Město
Popis: Welcome to Serial Burgers! Here's a stylish restaurant opened recently for you to make your sinful dreams about goddamned delicious burgers come true. Come over for patties from juicy, home-minced meat, fluffy home-baked buns and fresh herbs & veggies. Go great with draught Pilsner or yummy cocktails.
Recenzováno: 3. května 2017 prostřednictvím mobilu

Skvělý přístup ze strany zaměstnanců. Večeře velmi chutná a originální. Domácí hranolky normální či batátové. Dipy, vege burger, kachní, králičí, vepřový, hovězí... brownies... už se mi zase sbíhají sliny. Děkujeme za hezký večer. Rády se vrátíme.

Poděkujte uživateli ChessKEYRoom.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 4. května 2017

velice děkujeme za Vaše milé hodnocení, kterého si velice vážíme.

Jsme rádi, když od nás hosté odcházejí spokojeni a to je to, proč tuto práci děláme ... :-)

Krásný den

Tomáš - manažer SerialBurgers

Recenzováno: 23. března 2017

Skvělý burger, pořádný kus masa. Pozorná obsluha, není co dodat. Doporučuji k návštěve, stojí to za to!

Poděkujte uživateli jacobjimmy27.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 30. března 2017

děkujeme Vám za zanechání Vaší recenze, které si velice vážíme a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Tomáš - manažer SerialBurgers

Recenzováno: 11. prosince 2016

Podzemní restaurace, burgery ok, houska nic moc, chilli hranolky bez chilli, milá obsluha. V sobotu kolem oběda bylo všude plno, ale tady jsme nějakou dobu seděli dokonce sami. Na jídlo jsme čekali asi půl hodiny.

Poděkujte uživateli PolyxenaDobes.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 15. prosince 2016

děkujeme za zanechání Vaší recenze.

Mrzí mne, že jste nebyli spokojeni, celou situaci samozřejmě prověřím a pevně věřím, že při Vaší další návštěvě bude vše v pořádku :-)

Naše domácí hranolky chilli jsou připravovány se solí, do které přidáváme nasušené a námi rozdrcené papričky Habanero, pro příště se určitě polepšíme a naši recepturu přiostříme :-)

Děkuji za pochopení.

Tomáš
manažer SerialBurgers

Recenzováno: 20. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Kousek od centra, Přijatelné ceny, dobré pivo a opravdu velice dobre burgery. Je tam velice příjemné přítmí a příjemný personál... ale počítejte, ze nepojede internet, my meli "E" a Wi-Fi jsme nechytli, možná jsme byli dále ... jinak i pro kuřáky a nekuraky..;)

Poděkujte uživateli dannyzedkm.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 23. listopadu 2016

děkuji Vám za zanechání Vašeho hodnocení, které nás velice těší.

Vzhledem k tomu, že jsme sklepní restaurace je tu malinko horší telefonní signál, ale našim hostům je k dispozici naše Wi-Fi síť, heslo k síti s názvem "SERIAL" Vám ráda poskytne naše obsluha :-)

Tomáš
manažer SerialBurgers

Recenzováno: 26. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Nejlepší mojito za poslední dobu v ČR, burgery dobré, a příjemná obsluha :-) Avšak stále je co zlepšovat, mě osobně není moc příjemná hlasitá hudba, člověk se pak moc neslyší a musí křičet, to je pouze takový detail z mé strany :-)

1  Poděkujte uživateli Natálie Š.
Lucie H, Manažer v zařízení Serial Burgers, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. září 2016

Dobrý večer Natalie,
velice děkujeme za Vaši recenzi.. Jsme velice rádi, že se Vám u nás líbilo.. Hudbu určitě trošku poladíme :o)

Zdraví Lucie

Lucie Houdová
Manažer

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Serial Burgers, si také prohlíželi

Už jste navštívili Serial Burgers? Sdílejte své zkušenosti!